Google розділить акаунти Google і Google+

Найближчим часом Google розділить акаунти Google і Google+, повідомляють в офіційному блозі компанії. Після цього користуватися сервісами ІТ-гіганта можна буде без облікового запису в соціальній мережі Google+.
google Першим сервісом, який відмовиться від обов’язкового використання аккаунта Google+ стане YouTube. У 2013 році Google зобов’язала всіх користувачів відеохостингу об’єднати свої акаунти з профілями на Google+ – цей крок викликав обурення з боку власників каналів на YouTube.
Для користувачів, які використовували акаунт у Google+ спеціально для використання на YouTube, Google запропонує можливість видалити непотрібний профіль. У компанії не називають точного терміну, коли буде зроблено такі зміни, але наголошують, що це сианеться у найближчі місяці. Вже з 27 липня буде відключено автоматичну публікацію коментарів із YouTube у профіль користувача на Google+.
За словами віце-президента Google Бредлі Хоровітца (Bradley Horowitz), з часу об’єднання акаунтів чимало користувачів говорили, що проходити авторизацію в сервісах стало значно зручніше. «Але також були думки, що використовувати акаунт Google+ для інших наших сервісів безглуздо», – зазначив він.
Також у Google+ залишиться без частини функцій для роботи з фотографіями – їх буде переміщено в новий додаток Google Photos. Компанія почне відключати Google+ Photos уже з 1 серпня 2015 року.
На думку Techcrunch, заява Хоровітца свідчить про те, що Google поки не має наміру повністю відмовлятися від Google+. «Проте, якщо уважніше глянути на сьогоднішні новини, то очевидно, що компанія поступово прощається із соцмережею», – зазначає видання.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *