Таким може бути осучаснений український запорожець

У мережі з’явилися фотографії нового українського кросовера, який передбачається може бути запущений в масове виробництво, розробили дизайн співробітники студії Askaniadesign Carstyling Studio.
Ідея створення кросовера за мотивами легендарного «горбатого» з’явилася у запорізьких дизайнерів кілька років тому. Тоді були зроблені перші начерки моделі. На початку 2015 дизайнери Студії вдосконалили варіант, а тепер представили нову, модернізовану версію ЗАЗ-965 Кросовер.
Йому надали більш «земної» форми, наближеної до можливого серійного виробництва автомобіля. Диски спроектували вже не з фантастичним, а цілком серійним малюнком.krossover-zaporozhets-podvergli-feysliftingu-2Кузов залишився тридверним хетчбеком, а колір найпопулярнішим – білим. Завдяки шпицям на дисках уже чітко видно дискові вентильовані гальма на передніх і задніх колесах.
Змінилася і світлотехніка. Замість лінзованної оптики ЗАЗ-965 Кросовер отримав модні світлодіодні фари. На жаль, проекту салону поки немає, як і надій на його серійне виробництво.krossover-zaporozhets-podvergli-feysliftingu-3

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *