Замки, у яких кажуть, що є привиди

У цмх архітектурних та історичних пам’ятках часто розгорталися трагічні історії кохання. Ці місця оповиті страшними і моторошними легендами. Проте є романтики і сміливці, які незважаючи ні на які перестороги намагаються за будь-яку ціну потрапити туди. Тож спеціально для них і пропонуємо здійснити віртуальну подорож найцікавішими замками, де можна полоскотати собі нерви і, якщо пощастить, побачити там справжнього полтергейста.
Замок Шенонсо, Франція
Замок Шенонсо – один із замків Луари – знаходиться поблизу села Шенонсо у французькому департаменті Ендр.
У різні періоди ним володіли Діана де Пуатьє, фаворитка Генріха II, і Катерина Медічі, завдяки яким у народі його й стали називати «дамським замком».
Однак історія примари, що мешкає тут, пов’язана не з ними, а з Луїзою Лотарингською, дружиною Генріха III Валуа. Як розповідають, Луїза Лотарингська після смерті Генріха III закрилася у цьому замку і молилася там 11 років, оплакуючи убитого чоловіка і носячи траур, який, за королівським звичаями того часу, був білого кольору. За це її прозвали «Білою леді», і подейкують, що її привид і досі тихесенько плаче у своїх покоях.shenonso Замок Моосхам, Австрія
Замок Моосхам було побудовано ще в далекому XII ст., і він вважається не лише одним із прекрасних прикладів австрійської архітектури, а й свідком одного з найтемніших часів європейської історії – місцем найкривавішого суду над відьмами.
Між 1675 і 1687 роками тисячі жінок були названі відьмами і засуджені інквізицією до смерті. Їх було змучено тортурами і позбавлено голів саме у стінах замку.
За легендою багато з них і досі продовжують приходити в ці зали, але вже у вигляді привидів.
Також замок Моосхам послужив і лігвом перевертня. Його історія простежувалася до початку XIX ст., коли безліч покаліченої рогатої худоби і трупів оленів було знайдено поруч зі стінами замку. Як наслідок, деяких жителів Моосхама було засуджено і посаджено у в’язницю як перевертнів.Moosham1 Замок Барді, Італія
Замок Барді розташований на скелі з червоної яшми, що за 60 км від міста Парма. Перша згадка про нього датована IX ст., але знаменитий від не лише завдяки прекрасно збереженій архітектурі. Замок вважається місцем сумної історії кохання.
Солеста була дочкою лорда, який жив у замку, та була закохана в Мороелло, капітана лицарів. Коли Мороелло вчергове пішов у військовий похід, його кохана залишилася чекати на його повернення. Коли цей день настав – вона побачила людей, що прямували до замку, але вони несли прапор супротивника. Вирішивши, що Мороелло убито, Солеста кинулася зі скелі в обрив, так і не дізнавшись, що він був серед тих людей, а прапор супротивника ніс лише як трофей.
Коли Мороелло дізнався, що його кохана мертва, він і сам наклав на себе руки. За легендою, його привид мешкає в замку і донині, блукаючи по землі в пошуках своєї коханої.Bardi_il_castello Михайлівський палац, Росія
Цей замок було побудовано за замовленням імператора Павла I.
Як тільки Павло I вступив на престол, було віддано наказ про початок будівництва. І саме в цьому палаці його було убито у власній опочивальні у результаті змови.
За однією з версій у змові проти імператора брав участь навіть його сини. Кажуть, що відвідувачі палацу можуть побачити привид Павла I, який поневіряється палацом у пошуках помсти.mikhajlovskij_zamok Замок Бівер-Касл, Великобританія
Збудований в XI ст. і за час свого існування був кілька разів зруйнований майже дощенту.
У XVII ст. після громадянської війни між Карлом я і парламентом, замок було реконструйовано і він набув сучасного вигляду в неоготичному стилі.
Але в народі він став відомим завдяки таємничій історії про приведа.
За легендою, в цьому замку було спалено трьох жінок, матір з двома дочками, яких звинувачували у чаклунстві та змові з дияволом. Вважається, що їх примари і досі мешкають у стінах замку в надії знайти спокій і довести свою невинність.Замок Бівер-Касл, Великобританія Замок Гоуска, Чехія
У лісах на північ від Праги стоїть замок, який ніколи не піддавався нападам, а швидше виконував роль «воріт» у місто.
За легендою, прохід у цьому місці вів прямісінько до пекла, звідки вийшов на волю напівлюдина-напівмонстр.
У XIII ст. місцеві правителі вирішили побудувати замок, щоб закрити в такий спосіб доступ у потойбічний світ. До цього вони спустили в яму солдата з мотузкою. Солдат будучи там крикнув, і коли його витягли на поверхню, то він через кілька днів помер.
У 1930 р. замок Гоуска привернув увагу Гітлера. Нацисти стали використовувати його для ряду таємних експериментів, і кілька тіл нацистських солдатів було знайдені внизу страченими. Якщо вірити чуткам, також у замку було знайдено скелети неземних істот.
А очевидці не раз помічали в замку примари безголового чорного коня і жінки, яка раз за разом маячить у вікні.Houska25 Гемптон Корт, Великобританія
Гемптон Корт знаходиться всього за 18 км від центру Лондона і дволі тривалий час вважався основною заміською резиденцією англійських монархів
У 1529 р. палац кардинала перейшов у володіння Генріха VIII, за якого палац було розширено і перебудовано, зберігши при цьому його первинний архітектурний стиль.
У 1537 року під час пологів майбутнього короля Едуарда VI в палаці померла третя дружина Генріха VIII Джейн Сеймур.
За легендою тут зустрічали привида короля Генріха VIII, а також примари його убитих дружин. Тут також ходить дух другої дружини Генріха VIII Ганни Болейн і четвертої дружини Катерини Говард.
За свідченнями деяких очевидців, коли день страти Анни Болейн збігається з повним місяцем, її зображення зникає з портрета, а в самому замку чутні приглушені жіночі крики і стогони.
Однак найвідоміший привид Гемптон корту – Сіра Леді. У жовтні 2003 р. камера спостереження замку зняла фігуру в довгому середньовічному вбранні. Багато хто вважає, що це був просто чийсь розіграш.
“Сірою Леді” називали медсестру Сібіл Пенн, яка доглядала за Едуардом VI і Єлизаветою I, а в 1562 р. і померла від віспи. Але в 1829 р. році її могила була потривожена і незабаром після цього мешканці замку почали чути жіночий голос і бачити дивні силуети. Вважається, що з тих пір дух Сібіл Пенн постійно бродить коридорами палацу.hempton

http://укроп.org/семь-замков-мира-в-которых-есть-привид/

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *