Найбільші армії світу (фоторепортаж)

Алжир: 511,000
Алжир – одна з тих країн, у яких найнижчий ВВП на душу населення в 5,583 $ на людину (в США – 54,609 $). Алжир значно збільшив свої збройні сили, оскільки їх число не так давно становило всього 147,000.

Алжирська Народна Національна армія складається з: армії країни, військово-морського флоту, військово-повітряних сил і територіальної сили ППО. Причиною такого зростання армії стали групи повстанців і розбіжності щодо кордонів.

Іран: 583,000

armyja_IranЗбройні сили Ісламської Республіки Іран складаються з армії, військово-морського флоту, військово-повітряних сил, сили ППО і армії Вартових Ісламської революції (IRGC, також відома як Революційна Охорона). Числа для Ірану, ймовірно, тепер будуть більші, оскільки нові бригади були представлені в 2013, але країна не публікувала після цього докладних списків її військової могутності (Іран підозрювали в створенні ядерної зброї, що вплинуло на відкритість інформації по армії).

Єгипет: 606,500
armyja_EgyptЧисельність єгипетських Збройних сил коливається залежно від джерела, а також від поточного мінливого стану країни. Чисельність армії варіювалася від 468,500 до більш ніж 600,000. Відділення збройних сил Єгипту – армія, військово-морський флот, військово-повітряні сили і сили ППО. В одній лише єгипетській армії нараховується приблизно 468,500 солдатів, отже, Єгипет має найчисленніші збройні сили в Африці та на Близькому Сході (для порівняння, ізраїльські сили оборони налічують усього 176,500).

Південна Корея: 639,000
armyja_Pivd_KoreiaЗбройні сили Республіки Корея складаються з армії, морських і військово-повітряних сил. Будучи підкріпленою величезними резервними силами в 2.9 млн запасників, Південна Корея в змозі вступити в будь-який збройний конфлікт. У Південній Кореї це необхідно, оскільки постійна загрозлива риторика глави сусідньої держави Північної Кореї створює значну загрозу, до якої необхідно бути добре підготовленими. Військова служба в Південній Кореї обов’язкова.

Пакистан: 646,000
Army_Pakistan-Wallpapers-2013-8
Армія, військово-морський флот, військово-повітряні сили і прикордонники – відділення Пакистанських Збройних сил. Число у 646,000 могло б бути значно збільшено персоналом у різних сегментах прикордонних сил, але оскільки багато хто з них не вважаються воєнізованими (тому їх і не було включено). Лондонський Міжнародний Інститут Стратегічних Досліджень (IISS) припускає, що в одній лише Пакистанській армії може налічуватися до 725,000 активного персоналу. Однак, немає жодних доказів, щоб підтвердити це число. Пакистан – дуже бідна країна; ВВП на душу населення – всього 1,295 $, таким чином, величезні збройні сили країни часто покладаються на мало оплачуваних волонтерів.

Росія: 766,055 військових
Army_RussiaЯк і у багатьох країн у цьому списку, безліч відділень і напівофіційних військових формувань у країні створюють труднощі при підрахунку загальної кількості збройних сил. Хоча і було заявлено про більш, ніж мільйон військових, швидше за все точне число трохи менше через проблеми недоукомплектованості у величезній країні. Збройні сили Російської Федерації мають багато відділень: Наземні війська, Військово-повітряні сили, військово-морський флот, Стратегічні Ракетно-космічні війська, російські сили повітряно-космічної оборони і повітряно-десантні війська. До всього іншого, Росія завжди славилася своєю потужною зброєю (розробка і модернізація яких часто-густо зав’язана на підприємствах ОПК України).

Північна Корея: 1,120,000
armyja_Piv_KoreaЗагальна чисельність корейської народної армії (КНА) навряд чи може бути порахована на 100 % точно через тотальну закритість цієї країни. КНА сформована корейськими Наземними військами Народної армії, корейським Народним військово-морським флотом, корейськими Народними Військово-повітряними силами, Стратегічними ракетними Силами та північнокорейською службою спеціальних операцій. За різними даними, одні лише наземні війська налічують 950,000 військових, а це означає, що загальна кількість може бути значно вища.

Індія: 1,325,450
Army_IndiaІндійські Збройні сили включають армію, військово-морський флот, військово-повітряні сили і берегову охорону. Це справді сила, з якою варто рахуватися, що є індикатором того, як Індія бореться за глобальне визнання і вплив на світову політику. З поставками зброї, що прибувають із Росії, США, Франції та Ізраїлю, індійські Збройні сили швидко модернізуються і розширюються. У минулому, розвиток армії гальмувався старим обладнанням та відсутністю озброєнь, але зараз гігантський оборонний бюджет Індії становить $ 46.1 млрд – неймовірна сума при тому, що ВВП на душу населення – всього 1,389 $. Країна спрямовує шалені ресурси на розвиток її збройних сил до рівня світових супердержав.

США: 1,369,532
Army_USA_На другому місці в списку країн із найбільшою армією перебувають Збройні сили Сполучених Штатів, що включають армію, військово-морський флот, військово-повітряні сили, берегову охорону і корпус морської піхоти. У нещодавній доповіді Міністерства оборони згадувалося число в 1,369,532, хоча суперечливі джерела говорять про 1,44 млн. Так чи інакше, це – другий за величиною показник збройних сил у світі, керований країною з третьою за величиною кількістю населення. Американський персонал Збройних сил добре навчений і добре укомплектований, але це коштує країні чималих затрат (витрати по 2013 році оцінили в $ 682 млрд). Це може здаватися величезною сумою, але США мають величезний ВВП, щоб покрити витрати. Фактично, вони витрачають менший відсоток ВВП на свою армію, ніж Саудівська Аравія, Ізраїль або Алжир.

Китай: 2,285,000
Army_China_1Це не дивно, що Народна Визвольна армія Китаю очолює цей список. НВАК включає наземні війська, військово-морський флот, військово-повітряні сили і Корпус Артилерії. За деякими оцінками, загальна чисельність військових Китаю становить 2.44 млн. Більша частина цього числа складена з наземних військ НВАК із 1.7 млн активних солдатів, що допомагають охороняти кордони, перешкоджають ворожим загрозам і нагадують світові, що Китайська Народна Республіка – дотепний тигр.
Army_China_Чисельність армії може бути також підкріплена ядерними силами країни, володіє найпотужнішими ядерними ракети.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *