Фуроре – село, якого не існує (Італія)

Фуроре – унікальне невеличке селище, розташоване на Узбережжі Амальфі, у провінції Салерно, що в південно-західній Італії. Колись давно це було невеличке поселення, розсіяне по горі вздовж мальовничої морської дороги.
furore4

furore1Стежки, які вели до селища,  і сходи були приховані від сторонніх очей, тому тут практично ніколи не бувало випадкових мандрівників. Фуроре навіть здобуло відповідне прізвисько – “село, якого не існує”.
Згодом до влади прийшов мер, який і вирішив, що настав час позначити цю крихітну комуну на карту. Він звелів, щоб кожен будинок було яскраво пофарбовано для заманювання майбутніх туристів. Така традиція збереглася й донині.
У вересні сюди приїжджають відомі художники з усього світу, щоб розмалювати і прикрасити місцеві будівлі своїми фресками.
furore6

furoreГоловною визначною пам’яткою Фуроре є так званий фьорд або «Fiordo». Насправді це вузька ущелина, яка врізалася всередину материка з боку моря. Вона утворилася завдяки джерелу під назвою Шията (Schiato), яке спускається з гір до моря. На кручах тулиться групка старих будинків рибалок. Фіорд також є найстарішою частиною Фуроре. Головна частина села наразі знаходиться на 300 метрів вище, у верхній частині Долини Фуроре (Vallone del Furor)
furore3

furore2

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *