У США хочуть увести штраф за неволодіння зброєю

Є у США такий штат-мрія – Вермонт. У цьому штаті не потрібно ніяких спеціальних дозволів на вогнепальну зброю чи на її носіння (приховане або відкрите).
vermont-При цьому, штат Вермонт традиційно входить до трійки найбезпечніших штатів у США. У цьому штаті одні з найнижчих показників убивств, пограбувань, нападів і згвалтувань на особу населення.
Як результат представник штату Вермонт Фред Маслак, як справжній шанувальник конституції США і Другої Поправки запропонував реєструвати тих, хто не володіє зброєю і зобов’язати їх платити податок штату в розмірі 500 дол. Таким чином, Вермонт уводить податок на особливий вид розкоші – на розкішне право покладати свою безпеку на плечі інших. І всього за якісь символічні 500 дол. США.
Саме таку ціну пан Маслак вважає логічною за привілейоване право не володіти зброєю в штаті Вермонт. Фред Маслак твердо впевнений, що Друга Поправка не тільки передбачає право сумлінного громадянина на участь у збройному ополченні, а й є прямим його обов’язком.vermont2 Оскільки озброєні громадяни є прямою противагою злочинності і злочинної диктатури. І оскільки монополія сили в уряду можлива лише при роззброєнні громадян. Громадяни Вермонта мають бути готові захистити себе і свій штат від будь-якої потенційої загрози. А ті, хто не готовий захищати свій штат – повинні за це платити. Відповідно до закону всі дорослі, які не володіють зброєю, мають бути зареєстровані, оскільки влада має право знати, хто з громадян не готовий захищати штат, вважає Маслак. І це незважаючи на те, що Вермонт і так один із найбільш озброєних штатів США і єдиний, де не потрібно дозволу на приховане носіння зброї.
Логіка законопроекту вельми проста – люди без зброї вимагають більше захисту з боку сил правопорядку. І, відповідно, повинні платити більший податок за такй захист.vermont1

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *