Історія злету і крах Андре Сітроена

У 1935 році від раку помер французький промисловець Андре-Гюстав Сітроен (нар. 1878). Хоча батько після смерті і залишив сім’ї багату спадщину торговця алмазами, Андре вирішив стати інженером і почав навчання в Політехнічній школі. Citroen_Resim_1433799909Ще будучи студентом йому вдалося відкрити завод з виробництва шестерней з шевронним зачепленням, а під час Першої світової війни Сітроен, завдяки винаходу конвеєра, виготовляв по 50 тис. військових снарядів у день. Заснувавши відому компанію «Сітроен», Андре став першим виробником передньопривідного автомобіля.
ІСТОРІЯ УСПІХУ АНДРЕ СІТРОЕНА
Андре-Густав Сітроен народився 5 лютого 1878 в Парижі. Він був п’ятою дитиною в єврейській родині, яка емігрувала з Амстердама. Батьки хлопчика заробляли гроші на торгівлі алмазами. Однак на його дитинство припав крах сімейного капіталу, що призвів до смерті матері та самогубства батька. У сім років, через рік після втрати батьків, Андре почав навчатися в ліцеї, де у нього проявилися видатні здібності до технічних предметів.
Торгівля алмазами (тобто справа батька) Андре не подобалася, тому після закінчення Політехнічної школи він почав працювати в майстернях своїх друзів братів Естен, де виробляли деталі для паровозів.
Citroen_Andre_bУ 1905 році Сітроен став компаньйоном Естен, вклавши у справу весь батьків спадок. Він налагодив на заводі випуск зубчастих коліс (шестерень), які були досконалішими, ніж ті, що виготовляли конкуренти. Сконструював їх нікому не відомий польський механік-самоучка. А Сітроен зрозумів, що нова технологія має перспективу, і купив патент на її використання. Дуже швидко шестерні стали користуватися попитом на міжнародному ринку, що приносило власникам фірми величезні прибутки.
У 1908 році Сітроена запрошують на посаду директора найбільшої французької автомобілебудівної компанії «Автомобілі Морс». Сітроен розвинув бурхливу діяльність, модернізувавши конструкцію автомобілів, що випускалися, знизивши при цьому ціни на них. Успіх прийшов миттєво.Citroen_02z

citroen_type-a_1919_1_640x480Дуже скоро річний прибуток від продажів досяг мільйона франків. У 1913 році компанія потроїла обсяги виробництва і збуту і вже була відома на ринку як акціонерне товариство «Шестерні Сітроена». Бізнес розширювався, у Парижі з’явилася нова фабрика.
Ставши консультантом на фірмі своїх партнерів продажі компанії Мора збільшилися з 10 авто на місяць у 1909 році до 100 в 1914-му.Citroen_edouard-michelin-et-andre-citroenАле Сітроену цього було мало. Він поїхав до Америки, щоб вивчити досвід конвеєрного складання автомобілів, уперше запровадженого на заводах Генрі Форда. Проте Перша Світова Війна перекреслила плани честолюбного підприємця. В 1914 році його мобілізували в артилерійські війська. Але заповзятість не залишила його й тут. Він зумів переконати начальство, а потім і міністра, що може налагодити випуск снарядів у величезних кількостях: 50 тис. на день! У нього був рецепт – фордовський конвеєр. Отримавши кредити, він швидко побудував новий завод, для якого закупив американське обладнання. Виробництво почалося через кілька місяців від початку будівництва, коли ще деякі корпуси добудовувалися і не було дахів. Випускалося снарядів більше, ніж усіма заводами країни разом узятими.
Сам Сітроен пояснює свої успіхи чіткою “організацією” процесу. Фронт отримав потрібні боєприпаси. Проте підприємець не зупиняється і використовує будь-яку можливість, щоб заощадити час, який іде на різні заводські операції, включно з харчуванням персоналу. Обід проходить у кілька змін у величезній їдальні, де встановлені десять рядів столиків. Меню одне для всіх – від робітника до інженера. На прийом їжі відводиться 30 хвилин. І при цьому кожній зміні присвоєно свій колір, який сигналізує про її початок: на столах змінюються колір скатертин та серветок, а офіціантки надягають пов’язки однакового кольору.citroen-Type-AТакож Сітроен організував і процес видачі зарплати. На всіх підприємствах того часу касири обходили робітників і прямо біля верстатів видавали їм гроші. На все витрачалося кілька годин. Сітроен удосконалив і цей процес. На його заводах виплати персоналу здійснювалися в неробочий час. Розрахунок проводився в сумах, округлених до десятків франків і сантимів, а залишок зараховувався на наступний місяць. Нарешті, як і в їдальні, було введено систему різних кольорів: талон на отримання грошей певного кольору приймався строго в певному віконечку. В результаті на видачу зарплати 2500 робітникам витрачалося близько 10-15 хвилин.Citroen_parkНа підприємствах Сітроена були організовані кімнати для годування грудних дітей, денні ясла, пральня, кухня, поліклініка. Робітникам заводу навіть безкоштовно надавалася допомога стоматолога.
Це була перша конвеєрна лінія у Європі. Успіх приголомшив французьких промисловців. Усі почали вивчати новий метод фірми CITROEN. Андре Сітроен став народним героєм, проявивши активний патріотизм. Ще в розпал бойових дій Андре Сітроен замовив інженерам креслення автомобіля, який згодом назвали його ім’ям.
Після закінчення війни в нього було все, щоб організувати і розгорнути власне автомобільне виробництво: досвід, висококваліфікована команда, виробничі приміщення, на яких раніше випускалися снаряди, і величезні фінансові кошти, зароблені на військових замовленнях.
У 1919 році з’являється перше авто, прикрашене фірмовим знаком компанії Сітроена – подвійним шевроном. А до кінця року було випущено вже 2,5 тис. машин.
На відміну від європейських конкурентів, Сітроен побудував виробництво за американським принципом, почавши з випуску однієї-єдиної моделі. Тоді його основною метою було перетворення автомобіля з недоступної «дивини» у масовий товар. Поступово модельний ряд розширився, і за перші десять років роботи компанія збільшила випуск авто майже в 50 разів.
Далі він постійно впроваджував нові технології, які допомагали вдосконалити конструкцію автомобіля та знизити виробничі витрати. Мотор на «плаваючій» підвісці, покриття кузова нітрофарбою, яка швидко висихає, дизельні двигуни для вантажівок і автобусів, – ось лише небагато з того, що впровадив Сітроен.Citroen)На своїх заводах він регулярно організовує професійні навчання: курси підвищення кваліфікації для робітників і семінари для інженерів. У 1925 році Сітроен випустив більше 60 тис. автомобілів, а в 1929 – майже 100 тис. Такі високі результати дали йому змогу вийти на перше місце за обсягами виробництва у Франції, а згодом і у Європі. Проте щоб залучити майбутніх споживачів, Сітроен розробив грандіозну систему реклами своїх автомобілів і свого імені, яке стало автомобільною маркою.
Одним із перших серед промисловців він звернув увагу на дітей як на майбутніх покупців своєї продукції. Його фірма налагодила випуск іграшкових «Сітроенів», які повторювали великі авто для дорослих. Щоб фірмовий знак заводів Сітроена постійно був перед очима водіїв, по всій Франції були встановлені покажчики і дорожні знаки, увінчані «подвійним шевроном».Citroen_1939Задля залучення потенційних клієнтів влаштовувалися так звані «рекламні пробіги» по віддалених районах Франції. По шляху проходження автомобілів фахівці компанії розповідали через гучномовці про особливості моделей «Сітроена». Слова підкріплювалися помітними афішами, плакатами, цікавими вікторинами та лотереями, які організовувалися під час стоянок. У результаті від 3 до 15% відвідувачів виставок «на колесах» їхали додому на власних авто.
На рекламу Сітроен ніколи не шкодував грошей. Так, у 1929 році він побудував автомагазин, фасадом якого служила суцільна скляна вітрина висотою 21 м і шириною 10 м. Через цю прозору стіну, на яку витратили 19 тонн скла, можна було прямо з вулиці побачити безліч авто, розставлених на шести ярусах.Citroen_Traction_avant У 1933 році Сітроен вирішив повністю перебудувати заводи на набережній Жавель. Потративши величезні кошти, він реконструював їх за рекордно короткий час – усього 5 місяців. На підприємстві загальною площею 55 тис. кв. м була розміщена гігантська безперервна потокова лінія продуктивністю 1000 авто на день.
Проте Сітроен завжди мав борги, залучаючи величезні інвестиції під свої ризиковані проекти. Його потреби в грошах постійно випереджали його фінансові можливості. Заплатити за ризики довелося в 1934 році, на початку світової економічної кризи. Кредитори відмовили Сітроену в нових позиках, а спад попиту на автомобілі позбавив його можливості викрутитися за рахунок власних коштів. Після декількох спроб знайти джерела фінансування Андре змушений був оголосити себе банкрутом.
Андре Сітроен відійшов від справ і усамітнився в своєму будинку. Потрясіння останніх років сильно позначилися на ньому і він тяжко захворів. У березні 1935 року підприємця не стало. Проте історія самого авто Сітроен на цьому не завершилася…Citroen_Andre_cЦікаві факти:
першим у Європі опублікував інструкцію по ремонту машин;
тут народилася ідея надання покупцям річної гарантії і безкоштовного технічного обслуговування протягом цього часу, а також продажу машин у кредит;
Сітроен удосконалив методику вивчення ринків збуту і організував курси підвищення кваліфікації для продавців своїх машин;
з 1924-го по 1934 реклама CITROEN сяяла на Ейфелевій вежі;Citroen Сітроен відкрив двері своїх заводів для громадськості і організував екскурсії по цехах;
також була створена система швидкої доставки працівників на завод автобусами, засновано товариство по страхуванню автомобілів, відкриті філії в Бельгії, Швейцарії, Італії, Іспанії, Німеччини, Великобританії, Швеції та Польщі;
Останнім і, мабуть, головне, чим знаменита компанія – це низка революцій, які в ХХ столітті CITROEN зробив у світі автомобілів, випускаючи практично кожну свою модель: в 1934 році СІТРОЕН представив принципово нову модель “7cv”, відому нині в усьому світі як ТА , або Traction Avant (що буквально – “Передній привід”).
Так почалася епоха передньопривідних автомобілів.Citroen_moneta

Citroen+

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *