Черговий кредит довіри видано

Сьогодні, у суботу, 4 липня, дві тисячі нових поліцейських на Софійській площі у Києві склали присягу на вірність українському народу. У церемонії брав участь сам президент Петро Порошенко та прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. policia_ Він застеріг, що “ворог хоче”, аби нові поліцейські стали “реінкарнацією ДАІ-шника”, також президент наголосив, що задля захисту закону поліцейським доведеться ризикувати здоров’ям та життям.
Тим часом міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що реформуватимуть усі служби міністерства, однак лише нові служби називатимуться поліцією. “Спочатку патрульні, після них будуть дільничні поліцейські, потім – кримінальний блок, потім – експерти”.

policia7

policia8Патрульні поліцейські вийдуть на службу ввечері в суботу, 4 липня, в тестовому режимі, оскільки ще не підписано і не опубліковано закон “Про національну поліцію”, пояснила перша заступниця міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе. “Закон ухвалено і це для нас символічно та важливо, але хлопці заступають на службу в тестовому режимі за наказом міністерства внутрішніх справ і виходячи із закону, який, сподіваємося, буде підписано незабаром”.policia1

policia2

policia4

policia10

You may also like...

2 коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *