КНДР — абсолютно закрита країна (враження футболіста)

Враження півзахисник екс-гравця дніпропетровського «Дніпро» та збірної Узбекистану Віталія Денисова, який вже кілька разів побував у КНДР. В інтерв’ю російському журналу «Футбол» футболіст розповів цікаві подробиці про життя в одній із найбільш закритих країн світу.
«Реально екзотична країна — КНДР. Приїжджаєш, і в тебе відбирають усе. Стільникові одразу ж на місці попросили здати. Я зі звичайного телефону подзвонив додому, повідомив, що живий-здоровий. Іншого номера просто не пам’ятав. У мене був шок. Абсолютно закрита країна.
Ми вийшли з хлопцями ввечері прогулятися, дивимося, стоять школярі під ліхтарями на вулиці і читають книжки. Чи то економлять енергію, чи то вони дружинники якісь. На гру приїхали, а там реально всі одягнені однаково! Сектор синій, далі сірий, потім чорний. Коли ми володіли м’ячем, стояла гробова тиша. Як тільки корейці його отримували -шум, гул, оплески. Це якийсь новий досвід, для мене все-таки ближче, коли на стадіоні співають, якось реагують. А тут біжиш і думаєш: «Матч товариський, чи що? Начебто ні, люди ж сидять «, — розповів Денисов.
Варто зазначити, що 16 червня КНДР обіграв Узбекистан у матчі першого туру відбіркового турніру на ЧС-2018. Корейці виграли з рахунком 4:2. Причому, після першого тайму господарі вигравали 4:0.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *