Ефект несподіванки: як маленька кішка налякала лютого звіра

На Алясці в місцевості Ігл-Рівер домашня кішка Нені прогнала від дверей хазяйського будинку чорного ведмедя. Запис події виклала на YouTube власниця тварини Дарлісс Елліот.Кішка через скло вхідних дверей побачила, що на ганку стоїть непроханий гість і стрибнула на скло дверей у його бік. Лютий звір не очікував такого зухвалого випаду. Він злякався і відступив, а далі задкуючи, звалився з ганку, а потім ретирувався.
Елліот розповіла, що була дуже здивована поведінкою Нені. За словами американки, її улюблениці властива боязкість.
«Не знаю, що в неї вселилося», – зазначила Дарлісс. Жінка припустила, що кішці додало сміливості присутність господарів за її спиною.
На Алясці чорні ведмеді нерідко виходять до будинків людей, тому поява барибала не стало сюрпризом для Елліот. Це типовий північноамериканський ведмідь, поширений від півночі Аляски і Канади до Центральної Мексики і від Атлантичного до Тихоокеанського узбережжя. Зустрічається в 39 з 50 штатів США і в усіх канадських провінціях. Харчується барибал переважно рослинною їжею, комахами, іноді рибою. Може напасти на домашню худобу. Це відносно добродушний звір, не такий шкідливий, як бурий ведмідь. Зустрічей з людиною він уникає і, навіть поранений, воліє рятуватися втечею, а не нападати.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *