Посмішка: кілька цікавих фактів

Всі чули фразу: «Сміх – найкращі ліки», а ще, що “Сміх продовжує життя”. І це є правдою. Часто навіть самі медичні працівники неодноразово помічали користь від посмішок і сміху своїх пацієнтів. posmishka6А ще посмішка може поліпшити Ваш настрій. Та й погодьтеся, що набагато приємніше побачити усміхнену людину. аніж із похмурою міною на обличчі. Ось зокрема кілька цікавих фактів про посмішку.
1. Змушуючи себе посміхатися, Ви можете поліпшити свій настрій. Психологи виявили, що навіть якщо Ви перебуваєте в поганому настрої, Ви можете миттєво підняти його, змусивши себе посміхнутися.
2. Посмішка підсилює Вашу імунну систему. Посмішка справді може поліпшити фізичне здоров’я. Ваше тіло більш розслаблено, коли Ви посміхаєтеся, що сприяє хорошому здоров’ю і сильній імунній системі.posmishka83. Посмішка заразлива. У дослідженні, проведеному з цього приводу у Швеції, людям з великими труднощами вдавалося хмуритися, коли вони дивилися на усміхнених людей, їхні м’язи самі прагнули висловити посмішку на своєму обличчі.
4. Посмішка знімає стрес. Ваше тіло починає виробляти ендорфіни, коли Ви посміхаєтеся, навіть коли змушуєте себе це зробити. Це раптова зміна настрою допоможе почуватися краще і зняти стрес.posmishka95. Посміхатися простіше, ніж хмуритися. Вчені виявили, що тілу доводиться більше працювати і задіювати більше м’язів, щоб насупитися, ніж це відбувається при усмішці.6. Посмішка – це універсальна ознака щастя. Незважаючи на те, що рукостискання, обійми і поклони мають різні значення в різних культурах, посмішка відома в усьому світі й у всіх культурах, як ознака щастя і схвалення.posmishka17. Ми посміхаємося навіть під час роботи. Хоча на роботі ми посміхаємося менше, ніж удома, 30% досліджуваних людей посміхалися від 5 до 20 разів на день, а 28% посміхалися більше 20 разів, перебуваючи на своєму робочому місці.
8. При усмішці використовується від 5 до 53 лицьових м’язів. Тільки посмішка може змусити Ваше тіло використовувати до 53 м’язів одночасно, хоча деякі види посмішок обходяться 5 рухами м’язів.
9. Діти народжуються зі здатністю посміхатися одразу. Діти багато чому вчаться з поведінки і звуків, спостерігаючи за людьми навколо себе, але вчені вважають, що всі діти народжуються з цією здатністю, тому що навіть сліпі діти можуть посміхатися.posmishka710. Посмішка може допомогти посприяти підвищенню. Посмішка робить людину більш привабливою, товариською і впевненішою, і люди, які більше посміхаються, з більшою ймовірністю отримують підвищення по службі.
11. Посмішка є найбільш упізнаваним виразом обличчя. Люди можуть розпізнати посмішку на відстані до 100 метрів, що робить її найлегше впізнаваним виразом обличчя.posmishka412. Жінки посміхаються частіше, ніж чоловіки. Зазвичай жінки посміхаються частіше, ніж чоловіки, але якщо вони беруть участь у схожій роботі або приймають схожі соціальні ролі, то вони посміхаються з однаковою частотою. Цей висновок змушує вчених повірити в те, що гендерні ролі є досить гнучкими. Хлопчики, однак, посміхаються рідше, ніж дівчатка, які також частіше застосовують зоровий контакт.posmishka_cholovika 13. Посмішка привабливіша, ніж макіяж. Дослідження, що проводила компанія Orbit Complete, показали, що 70% людей вважають жінок привабливішими, коли вони посміхаються, ніж коли вони носять макіяж.posmishka514. Розрізняють 19 різних типів посмішок. Дослідники визначили 19 типів посмішок, розділивши їх на дві категорії: поважні «соціальні» посмішки, які використовують менше м’язів, і щирі «чуттєві» посмішки, які використовують більше м’язів на обох сторонах особи.
15. Немовлята починають посміхатися відразу після народження. Більшість лікарів уважають, що реальні посмішки виникають, коли діти сплять у віці від 4 до 6 тижнів, але діти починають посміхатися у сні відразу після того, як народжуються.posmishka

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *