Ким стати у важкій ситуації – вибір кожного

Притча про те, як потрібно сприймати труднощі в житті. Вибір за кожним із нас.
Одного разу до батька прийшла його ж дочка і з сумом сказала:
– Тату, я так втомилася від усього, у мене постійно труднощі на роботі й в особистому житті, вже просто немає сил … Як справлятися з усім цим?
Батько подумав і відповів:
– Давай я тобі покажу.
Він поставив на плиту 3 каструлі з водою, а потім приніс морквину, яйце і каву. Опустив кожен з інгредієнтів в окрему каструлю. Через кілька хвилин вимкнув плиту і запитав у дочки:
– Подивись доню, що сталося з ними?
– Ну, морква і яйце зварилися, а кава розчинилася, – відповіла дівчина.
– Все вірно, – сказав батько, – але якщо подивитися глибше, то виявиться що вони не просто зварилися: морква, яка була твердою, після окропу стала м’якою і піддатливою; яйце, яке раніше було крихким і рідким, стало твердим. Зовні вони залишилися такими самими, але в середині вони змінилися під впливом однаковою ворожого середовища – окропу. Те саме відбувається і з людьми – сильні зовні люди можуть розклеїтися і стати слабаками там, де крихкі і ніжні лише затвердіють і зміцніють …
– А як же кава? – здивовано запитала дочка.
– Ооо, кава – це найцікавіше. Вона повністю розчинилася в агресивному середовищі і змінила його – окріп лише перетворив її у чудовий ароматний напій. Є люди, яких не можуть змінити обставини, – вони самі змінюють їх і перетворюють на щось нове, отримуючи для себе користь, знання і досвід із ситуації.
Ким стати у важкій ситуації – вибір кожного.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *