Як віра маленької дівчинки врятувала життя братику

Тессі — чарівна, але не по роках серйозна, шестирічна дівчинка. Одного разу вона почула розмову своїх батьків про її маленького братика, Теда. Вона знала, що він тяжко хворіє і що у батьків практично немає грошей. Тессі почула, як її тато сказав заплаканій мамі з безнадією: — Лише диво може врятувати Теда зараз.
Тоді Тессі побігла до себе в кімнату і дістала скляну банку з-під джему, в якій були всі її заощадження. Вона висипала  той дріб’язок на підлогу, дбайливо перерахувала, потім склала монетки назад у банку і побігла щодуху в аптеку.
Вона спокійно чекала, поки аптекар приділить їй увагу, але він був надто захоплений розмовою з іншою людиною, щоб помітити шестирічну дівчинку. Тессі стала човгати ніжкою, щоб привернути хоч крапельку уваги. Реакції не було. Потім вона почала голосно покахикувати. Знову нічого. Нарешті, вона дістала монетку і постукала нею по склу.
— Що б Ви хотіли, — запитав аптекар із роздратуванням у голосі. — Бачте, я розмовляю зі своїм братом із Чикаго, якого я не бачив кілька років.
— Добре, але я б хотіла поговорити про мого брата, — відповіла Тессі тим самим тоном, що і аптекар. — Ви знаєте, він дуже і дуже хворий … і я хотіла б купити диво.
— Пробачте, що?
— Його ім’я Тед і у нього щось погане росте в голові, і мій тато сказав, що тільки диво зможе врятувати його зараз. Так скільки коштує це диво?
— Дівчинко, ми не продаємо тут дива. Вибач, але я не можу допомогти тобі, — сказав аптекар.
— Послухайте, але у мене є гроші, і я можу заплатити. Якщо цих грошей не вистачить, я зможу дістати ще. Тільки скажіть, скільки це коштує.
Прекрасно одягнений брат аптекаря опустився навпочіпки і підкликав до себе дівчинку.
— Якого виду диво потрібне твоєму братові, дитинко? — Я не знаю, — схлипнула Тессі. — Я знаю тільки, що він дуже хворий, і мама каже, що йому потрібна операція. Але мій тато не може заплатити за неї, тому я вирішила використати свої гроші.
— Скільки ж їх у тебе? — запитав чоловік із Чикаго. — Один долар і одинадцять центів, — пробелькотіла Тессі. — І це всі мої гроші. Але якщо потрібно, я зможу дістати ще.
— Який збіг, — посміхнувся чоловік. — Долар і одинадцять центів.
Він затиснув у кулаці її гроші, взяв дівчинку за руку і попросив відвести до неї додому.
— Я хочу поглянути на твого братика і зустрітися з твоїми батьками. Подивимося, якого виду диво вам потрібно!
Цей добре одягнений чоловік був доктором Карлтоном Армстронгом, відомим хірургом, що спеціалізуються на нейрохірургії. Він зробив операцію абсолютно безкоштовно і зовсім скоро Теді зміг повернутися додому повністю здоровим. Мама і тато були щасливі, обговорюючи ланцюжок подій, які привели до них хірурга.
— Цей доктор, — прошепотіла мама, — справжнє диво. Цікаво, скільки б це коштувало?
Тессі посміхнулася. Вона знала точно, скільки коштує диво … один долар і одинадцять центів. А також щира віра маленької дівчинки.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *