Російський вітрильник протаранив два військові кораблі в Ісландії

Російський навчальний вітрильник «Крузенштерн» протаранив два кораблі берегової охорони, пришвартованы біля причалу в Рейк’явіку. Про це повідомляє FlashNord із посиланням на джерело у Балтійській державній академії рибопромислового флоту (БГА), якій належить судно. Інцидент стався ще 11 червня, проте відомо про нього стало тільки в ніч на неділю. «Судно йшло на вихід із порту Рейк’явік, коли під час маневрування навалилося на кораблі берегової охорони», – розповів співрозмовник агентства. За його словами, в результаті інциденту всі три судна отримали пошкодження, а один із кораблів берегової охорони отримав дві пробоїни.
ВМС Ісландії мають намір домагатися від страхової компанії «Крузенштерна» компенсації за пошкоджені судна. Зараз вітрильник знаходиться в порту Рейк’явіка.
Нагадаємо, навчальне вітрильне судно «Крузенштерн» – один із найбільших у світі чотирищоглових барків, побудований ще в 1926 році на німецькій верфі біля Бремерхафена (Німеччина). Довжина корабля становить 114,5 м, ширина – 14,04 м, висота борту – 8,48 м, водотоннажність 6,4 тис. тонн. Загальна площа вітрил чотирищоглового судна 3,4 тис. кв м.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *