Російський вітрильник протаранив два військові кораблі в Ісландії

Російський навчальний вітрильник «Крузенштерн» протаранив два кораблі берегової охорони, пришвартованы біля причалу в Рейк’явіку. Про це повідомляє FlashNord із посиланням на джерело у Балтійській державній академії рибопромислового флоту (БГА), якій належить судно. Інцидент стався ще 11 червня, проте відомо про нього стало тільки в ніч на неділю. «Судно йшло на вихід із порту Рейк’явік, коли під час маневрування навалилося на кораблі берегової охорони», — розповів співрозмовник агентства. За його словами, в результаті інциденту всі три судна отримали пошкодження, а один із кораблів берегової охорони отримав дві пробоїни.
ВМС Ісландії мають намір домагатися від страхової компанії «Крузенштерна» компенсації за пошкоджені судна. Зараз вітрильник знаходиться в порту Рейк’явіка.
Нагадаємо, навчальне вітрильне судно «Крузенштерн» — один із найбільших у світі чотирищоглових барків, побудований ще в 1926 році на німецькій верфі біля Бремерхафена (Німеччина). Довжина корабля становить 114,5 м, ширина — 14,04 м, висота борту — 8,48 м, водотоннажність 6,4 тис. тонн. Загальна площа вітрил чотирищоглового судна 3,4 тис. кв м.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *