Найрозпусніша імператриця стародавнього Риму

Навіть аристократи стародавнього Риму, які вели життя розгульне і легковажне, були шоковані її поведінкою! Вона залишиться як найрозпусніша і найлегковажніша, хтива і невгамовна у своїх бажаннях у всій світовій історії. Ім’я її – Мессаліна. messalina1Ім’я Мессаліни, завдяки античним історикам, стало прозивним в описуванні розпусних і сексуально-стурбованих жінок. Її поведінку в основному характеризують як образливу і ганебну, а саму її – як жорстоку, скупу і не зовсім розумну німфоманку. Найчастіше її у своїх роботах згадують Тацит і Светоній. Обидвоє вони пишуть, що під вигаданим ім’ям Ліціска Мессаліна сама володіла одним із римських лупанаріїв (публічних будинків), або ж приходила туди як повія, щоб задовольнити свою хіть.
Також описують, що Мессаліна влаштувала змагання з відомою римською повією Сциллою: хто з них зможе обслужити більше чоловіків. Почавши ввечері, Сцилла припинила вранці, прийнявши за ніч 25 осіб. Мессаліна ж продовжила далі, поки не обслужила 50 клієнтів.messalina2Розпусних жінок історія знала чимало, і розпусною поведінкою в Римі мало кого можна було здивувати, але ненаситний сексуальний апетит Мессаліни вражав навіть бувалу римську громадськість. Обивателів найбільше обурювало те, що Мессаліна, що втратила невинність у віці тринадцяти років, виставляла свою розпутність напоказ, безмірно пишаючись цим.
Усе вищеописане відбувалося не тільки за часів Калігули, а й пізніше, коли імператором був Клавдій. Коли їй було майже 40 років, Мессаліна народила йому дочку, Клавдію Октавію, а в 41 році – сина і спадкоємця, якому Клавдій дав когномен Британнік на честь свого планованого в той час походу до Британії.messalina4Історики в життєписах Мессаліни проявили дивовижну одностайність: на їхню думку, Мессаліна не пропускала жодного красеня. І доволі тривалий час це їй сходило з рук. Клавдій гостро засуджував і викривав розпусту придворної знаті, але не відав, що діється у нього вдома. Наближені не наважувалися відкрити йому очі, побоюючись гніву підступної жінки. Адже, хоч Клавдій і правив Римською імперією, самим імператором управляла Мессалина.
Одного разу спокусниця закохалася в першого серед римських акторів Мнестера. Красунчик спробував ухилитися від честі бути коханцем дружини імператора. Тоді Мессаліна поскаржилася Клавдію, що актор насмілюється не підкорятися її волі, щоправда не уточнюючи, якої саме. Імператор покликав Мнестера до себе і наказав тому виконувати всі побажання своєї дружини. Юнакові довелося підкоритися наказу імператора і зайняти його місце в подружньому ліжку.messalina3

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *