Історія з мораллю про “спільну” пачку печення

Дівчина чекала свого рейсу у великому аеропорту. Виліт затримувався, і їй довелося чекати літака протягом декількох годин. Вона купила книгу, пачку печива і сіла в крісло, щоб якось скоротати час очікування.Поруч із нею був порожній стілець, на якому лежала пачка печива, а на наступному стільці сидів юнак, який читав журнал. Вона взяла одне печиво, чоловік узяв теж!
Її це розлютило, але вона нічого не сказала і продовжувала читати. І кожного разу, коли вона брала печиво, хлопець теж продовжував брати. Її це ще дужче обурило, але вона не хотіла влаштовувати скандалу в переповненому аеропорту.
Коли залишилася всього лиш одна “печенька”, вона подумала: “Цікаво подивитися, як вчинить цей невіглас?”.
Наче прочитавши її думки, хлопець узяв печиво, розламав його навпіл і одну половинку простягнув їй, не підводячи очей. Це було межею наглості, вона встала, зібрала свої речі і пішла.
Згодом, коли вона сіла в літак, зазирнула в сумочку, щоб дістати свої окуляри і… витягла з неї пачку печива – вона раптом згадала, що після того, як купила його, поклала у сумочку. А людина, яку вона вважала невігласом, ділилася з нею своїм печивом, не проявляючи ні краплини гніву, просто з доброти.
Їй було так соромно, і не було жодної можливості виправити свою провину …
Тому, перш ніж гніватися, задумайтеся – можливо не праві саме Ви?

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *