На 86 році життя помер «Одинокий пастух» Джеймс Ласт

В американській Флориді у віці 86 років помер німецький композитор Джеймс Ласт.
Про це повідомили в Берліні представники компанії Semmel Concerts, що займається організацією його концертів, передає Deutsche Welle.
Ласт помер у колі сім’ї після серйозної хвороби.
Джеймс Ласт став відомий завдяки композиці «Одинокий пастух» (Einsamer Hirte). Її записав у 1977 році румунський музикант Георг Замфір. Трек одразу ж потрапив на перші рядки європейських чартів. У 2004 році режисер Квентін Тарантіно вдихнув у композицію нове життя, використавши її у своєму фільмі «Убити Білла».
Джеймс Ласт народився у Бремені в 1929 році. Він навчився грати на струнних музичних інструментах і фортепіано ще в шестирічному віці. Під час Другої світової війни навчався у військовій музичній школі. Після цього створив власний ансамбль, де грав на бас-гітарі. Слідом за тим послідував власний невеликий оркестр.
Перший альбом випустив ще в 1965 році. Платівка Non-Stop Dancing швидко здобула успіх у слухачів. Усього в скарбничці Ласта більше 50 альбомів, загальний тираж яких перевищує 60 млн примірників.
Ласт відомий і як аранжувальник популярних композицій. У своїх творах він поєднує різні стилі і напрямки: важкий рок, джаз, соул, етно та електро.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *