Полуниця і її чудодійні властивості

Полуниця – одна з найсмачніших ягід у наших широтах. Багато хто поціновує її чудовий смак, але мало хто знає про неабиякі цілющі властивості цих червоних ягід.Полуниця має не лише оздоровлюючий вплив на організм людини, а й є натуральним косметичним засобом.polunytsia31. Полуниця зробить ваші зуби білішими.
Завдяки сильній концентрації вітаміну С у своєму складі, полуниця здатна зруйнувати зубний наліт через який і жовтіють зуби. Періодично використовуючи мікстуру з ягід полуниці, дуже швидко можна помітити істотне поліпшення кольору ваших зубів.polunytsia12. Полуниця знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань.
У наш час, серцево-судинні захворювання – це вбивця №1. Включена до щоденного раціону полуниці, здатне істотно знизити ризик таких хвороб. Еллагова кислота, що міститься в ній, допомагає контролювати рівень холестерину. Крім того, вітамін С допомагає в зміцненні кровоносних судин і артерій, а полуниця просто переповнена ним!polunytsia2 3. Полуниця уповільнює старіння.
Ми старіємо через те, що старіють наші клітини. Полуниця допоможе уповільнити цей процес. Вміщені в її ягодах сильні антиоксиданти, ефективно протидіють вільним радикалам – головним «винуватцям» старіння організму. Дослідження показали, що для ефективної дії, достатньо щодня з’їдати кілька ягід полуниці через півгодини після обіду.polunytsia164. Плоди полуниці ефективні проти прищів.
Якщо у вас проблеми зі шкірою у вигляді вугрів і прищів – досить витратити годину на приготування і застосування маски з плодів полуниці і результат не забариться. polunytsia65. Ягоди полуниці освітлюють веснянки.
Проти веснянок також слід використовувати плоди полуниці. Полуничний шейк, нанесений на веснянки, здатний здорово їх освітлити. Найбільший ефект досягається у поєднанні з іншими продуктами – лимонним соком, сметаною і плодами папайї.polunytsia76. Полуниця проти астми й алергії.
Завдяки протизапальному ефекту, яий чинять ягоди полуниці, можна боротися з усіма видами симптомів алергії – такими як нежить, кропивниця і сльозяться очі. Різні дослідження показують, що полуниця знижує ризик захворюваності астмою, для цього варто змінити свій раціон харчування.polunytsia57. Полуниця сприяє виробленню гормонів щастя.
Депресія залежить від психічного стану людини, але з нею можна боротися, споживаючи природні інгредієнти. Коли ви починаєте відчувати ознаки депресії – з’їжте полуницю – ягоди перешкоджають формуванню гомоцистеїну в нездорових кількостях, завдяки чому кров безперешкодно доставляє поживні речовини в мозок. polunytsia148. Ягоди полуниці мають антионкологічний ефект.
Антиоксиданти, які містяться в плоді полуниці, допоможуть також у профілактиці онкозахворювань. Тож готуючи домашній десерт не забудьте додати в нього кілька цих чарівних ягід.polunytsia119. Полуниця покращує зір і допомогає позбутися мішків під очима.
Чудодійні властивості полуниці можуть бути використані і в естетичних цілях. Якщо вас турбують «мішки» під очима, вам варто знати, що полуниця допоможе позбутися від них. Її протизапальний ефект і відбілюючі властивості – це ідеальне поєднання для боротьби з колами під очима. Крім того, що міститься в ягодах вітамін С допомагає в профілактиці очних захворювань, наприклад, катаракти.polunytsia810. Вагітним не варто обмежувати свою тягу до полуниці.
Якщо ви – майбутня мама, то під час вагітності споживання збалансованої кількості полуниці буде вельми корисним. Ці диво-ягоди містять достатню кількість вітамінів і мінералів, необхідних для росту дитини.polunytsia12

Важко сказати, чи все це насправді так, і чи насправді полуниця має так багато цілющих властивостей, але вже дуже хотілося написати про полуницю, оскільки зараз літо і якраз розпочався сезон полуниці…

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *