Голландський сир Масдам – конкурент швейцарському Ементалю

Маасдам – ​​відома марка голландського сиру з великими дірками, солодкуватим смаком і унікальним ароматом. Маасдам належить до категорії напівтвердих сирів із коров’ячого молока, з терміном визрівання 1-3 місяці. syr_maasdam3Свою назву сир отримав на честь невеличкого голландського містечка. Це третій за популярністю сир Голландії після Едамер і Гауді.
Маасдам – ​​відносно молодий сир. У 1984 році голландську сирну компанію Барс викупила корпорацію Ле Груп Бель, яка запропонувала компанії випускати нову марку сиру за рецептом двох власників молочних ферм: Сиса Ботеркупера і Бест Барса. Сир почали випускати під брендом Ліірдаммер і він мав стати основним конкурентом знаменитому швейцарському сиру Емменталь.syr_maasdam4Пізніше назву змінили на Маасдам, на честь невеликого містечка Маасдам, що неподалік від Роттердама. За свою недовгу історію сир Маасдам отримав одразу кілька імен: у різний час його називали і називають Маасдамер, Ліірдаммер, Бергумер, Мірлендер і Вестберг.
Вважається, що Маасдам придумали як альтернативу або як недорогий аналог швейцарському сиру Емменталь. Незважаючи на те, що ці сири зовні мають певну схожість, аромати, смак і структура цих сирів сильно відрізняються.syr_maasdam1 Емменталь має пряний солодкуватий смак і характерну структуру зі «смужками». Головка Емменталя важить 75 кг, а сир визріває до 12 місяців. Емменталь разом із сиром грюйер є основними сирами для фондю. Кажуть, що саме фондю дало можливість маасдаму непогано конкурувати зі швейцарськими сирами за рахунок низької ціни і простоти виготовлення. Маасдам активно використовується для приготування фондю і сендвічів.syr_maasdam

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *