Ціна доброти – склянка молока…

Багато років тому жив один хлопчик. Після того, як його батьки померли, він залишився круглим сиротою і часто голодним блукав вулицями. Одного разу від нестерпної спраги і голоду він насмілився постукати у двері будинку однієї жінки і попросив тільки склянку води. Проте жінка побачила, що дитина голодна й давно не їла і замість простої води винесла хлопчикові склянку молока. Хлопчик випив те молоко і промовив: “я ніколи не забуду вашої доброти”, і пішов.
Минуло багато років з того часу, жінка зістарілася, часто хворіла. Хвороба її перемагала, їй потрібна була термінова операція на серці. Її відвезли до лікарні, незадовго призначили й час операції. Лікарем, який оперував жінку на диво виявився той самий хлопчик, який просив колись у неї води. Він упізнав у її особі ту саму жінку яка у важку хвилину допомогла і нагодувала.
Операція завершилася вдало, жінка прийшла до тями, але одразу ж була спантеличена питанням “як оплатити таку дорогу операцію?”. Жінка попросила рахунок, вона зі страхом відкривала сторінку, де сподівалася побачити непідйомну для неї суму. Проте замість рахунку вона побачила таке, там було написано “Рахунок сплачено. Вартість – склянка молока”!..

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *