“Фатальна жінка”, яка вона?

Часто у суспільстві чуємо поняття “фатальна жінка”.  Хто ж вони такі?
Такі жінки трапляються майже повсюду – через них спалахують війни, їм присвячують вірші, їх проклинають і ненавидять. la femme fatale1

la femme fatale2Фатальна жінка – це феномен, який трапляється не лише в літературі й кіно, а й у повсякденному житті. Можна згадати хоча б відому всьому світу шпигунку Мату Харі, яка була настільки чарівна, що, навіть під час її розстрілу із десяти солдатів, у неї поцілив лише один, проте точнісінько у серце.
Так кого ж варто вважати фатальною жінкою – красуню, чи може просто чарівну жінку.
Фатальні жінки немов позначені символічної міткою, яка сигналізує про небезпеку. Про зовнішність фатальних жінок можна сказати лиш одне, що вони можуть бути і некрасивими, але ефектними і помітними в будь-якій ситуації.
Приблизно фатальну жінку можна описати так: ефектна зовнішність, доглянута, низький голос, граціозність, “котяча” пластика. Жінки такого типу можуть бути на перший погляд гарні і навіть милі. Макіяж може бути найрізноманітнішим, як яскравим, так і спокійним чи й узагалі без макіяжу. Чарівність фатальної жінки доповнюють ексцентричні нотки, які можуть проявлятися в зачісці, манерах і одязі. Такі жінки завжди носять незвичайні прикраси, часто експериментують над своїми зовнішністю і стилем.kurilenko-olga1Вони не визнають модних тенденцій, вони самі собі створюють моду.
Фатальна жінка, як правило, завжди залишає незабутнє враження на співрозмовника. У таких жінках поєднані “полум’я і лід”, щирість і підступність. Чоловіки ними захоплюються, а інші жінки ненавидять і завжди бачать у них суперниць. Увагою фатальної жінки практично неможливо опанувати, а примусити до чого-небудь тим паче. Такі жінки можуть бути і бідними, але завжди ходитимуть із гордо піднесеною головою, королівською ходою. Отже, фатальну жінку можна розпізнати за такими ознаками:la femme fatale31) сексуальність;
2) досконале знання чоловічої психології;
3) гостре почуття гумору;
4) витончений розум;
5) демонстративна зневага до чоловіків;
6) оригінальність;
7) харизма;
8) величезна, часто руйнівна енергетика;
9) схильність до демонстративності;
10) висока освіченість.la femme fatale4Про фатальних жінок ходять міфи, що наче б то вони колекціонують розбиті чоловічі серця. Але насправді такі жінки трапляються дуже рідко і вони просто притягують своєю чарівністю до себе всіх. Їх не можна назвати мисливицями за чоловіками чи повіями. Такі жінки не продаються і не купуються. Фатальна жінка, як правило, не шукає чоловічої уваги, вона вважає, що чоловіки самі прийдуть і запропонують себе. Природно, що така недоступність у багатьох чоловіках пробуджує спрагу володіння.
Як правило, фатальна жінка рідко буває щасливою, її ж руйнівна сила і встає проти спокійного щастя.
Ось зокрема як побачив фатальну жінку французький режисер Dent de Cuir, який зняв своє відео з несподіваним фіналом.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *