Не важливо у що ти вдягнений, важливо, хто ти…

Одного разу, вже будучи мільярдером, Генрі Форд приїхав у справах до Англії. У довідковому бюро аеропорту він поцікавився найдешевшою готелем у місті. Службовець здивувався і невпевнено запитав:
henry_ford – Якщо я не помиляюся, ви – містер Генрі Форд?
– Так, – відповів той.
Службовець ще більше знітився.
– Я стежу за новинами, і знаю, що ваш син, приїжджаючи куди-небудь, завжди зупиняється у найкращих і найдорожчих готелях, і завжди чудово одягнений. А Ви питаєте про найдешевший готель і носите плащ, який, схоже, не молодший за вас. Невже ви економите гроші?
Генрі Форд із роздратуванням відповів:
– Мені немає потреби зупинятися в дорогому готелі; де б я не зупинився, я – Генрі Форд. У найдешевшому готелі я все одно Генрі Форд, немає ніякої різниці. Мій син ще молодий і недосвідчений, він боїться, що подумають люди, якщо він зупиниться в дешевому готелі. А це пальто – так, це пальто носив ще мій батько, але це не має жодного значення; навіщо мені нові ганчірки? Я – Генрі Форд, що б я не надів; завжди і всюди я – Генрі Форд. А інше неважливо…henry_ford2Я хочу досягти дуже високого рівня успіху, стати найкращим. І я поставив запитання собі: «Як це зробити?». Усе дуже просто – змусити себе, взяти за вуха, підняти з дивана свою товсту і ледачу задницю і рухатися вперед, учитися, розвиватися, спілкуватися з потрібними людьми. І зараз я хочу поділитися з вами своїми техніками особистої ефективності в бізнесі, кар’єрі і житті…

You may also like...

1 Response

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *