Київське «Динамо» робить золотий дубль

У доволі напруженому матчі фіналу Кубку України 2014/15 перемогло київське «Динамо», перегравши у серії післяматчевих пенальті принципового суперника донецький «Шахтар».
football_kubok_ukr_final Перший тайм кубкового протистояння завершився без забитих м’ячів.
На десятій хвилині Срна влучив у поперечину. «Динамо» відповіло контратаками, одну з яких міг результативно завершувати Ярмоленко, проте пробив не сильно, в руки П’ятова.
Ближче до завершення першої половини зустрічі все сильніше розпочинали вирувати емоції. «Шахтар» в останні десять хвилин атакував агресивніше. В одному з моментів травмувався Кучер – із закривавленою головою Олександр вимушено покинув поле.
Другий тайм розпочався у тому ж напруженому темпі. Менше ніж за десять хвилин жовті картки отримали Срна, Ярмоленко та Кравець. У перші двадцять хвилин команди не мали потенційно небезпечних моментів. І господарі, і гості біля своїх воріт грали максимально обережно. Кияни, при цьому, отримали сім жовтих карток, проти однієї у «Шахтаря».
Вже на останніх хвилинах основного часу Мігель Велозу міг забивати, але пробив надто неточно. Доданий час переможця також не визначив.
Перший овертайм розпочався атакою на атаку – команди робили по черзі «набіги» на ворота суперника. Кияни, при цьому, діяли агресивніше. Гладкий мав прекрасний шанс вивести «Шахтар» уперед, але пробив у Шовковського. За цим Ярмоленко небезпечно пробивав у ближній кут, але удар не вдався.
У другому овертаймі далась взнаки втома. Хачеріді міг забивати, але з лінії воріт м’яч «винесли» Шевчук із П’ятовим. А на 115-ій хвилині було вилучено Сергія Рибалку, який отримав другу жовту картку. По закінченні двох овертаймів переможця також не було визначено, а значить мала бути лотерея – серія пенальті.
Післяматчеві пенальті:
Велозу – схибив. Срна – Забив. Драгович – забив. Адріано – забив. Антунеш – схибив (П’ятов), Коста – забив, Гусєв – забив, Тайсон – схибив (Шовковський), Ярмоленко – забив, Ракицький – схибив, Ярмоленко – забив, Тейшейра – забив, Хачеріді – забив, Гладкий – не забив (Шовковський).
Отже, динамівці зробили золотий дубль!!! У це було важко повірити після 1:3 на початку пробиття пенальті, але «біло-сині» зробили це! Чемпіонство та Кубок України – в столиці!
P.S. Вже після незабитого пенальті Гладким фани хвилею прорвалися на стадіон і керівництву клубу, гравцям та органам охорони їх довелося ще довго вгамовувати та повертати на свої місця. Соромно спостерігати за таким… Схоже, на нас чекає дискваліфікація стадіону та штраф…football_kubok_ukr_final2 КУ 2014/15. «Динамо» – «Шахтар»: (0:0) — 5:4 (пен):
Попередження: Ілсіньо – 43, Срна – 46, Кравець – 56, Ярмоленко – 62, Драгович – 68, Рибалка – 81, Хачеріді – 82. Віда – 88, Тайсон – 119.
Вилучення: Рибалка – 115.
«Динамо»: Шовковський (К), Хачеріді, Сілва – (Антунеш – 46), Віда, Драгович, Велозу, Сидорчук, Рибалка, Ленс, Кравець – (Гусєв – 76), Ярмоленко.
Запасні: Рибка, Бетао, Антунеш, Гусєв, Гармаш, Беланда, Буяльський.
«Шахтар»: П’ятов, Срна (К), Кучер – (Кривцов – 45), Ракицький, Шевчук, Степаненко, Ілсіньо, Тейшейра, Коста, Бернард – (Тайсон – 69), Адріано.
Запасні: Каніболоцький, Кривцов, Ісмаїлі, Марлос, Фернандо, Тайсон, Гладкий.