Цікаві та незвичайні мости світу

Багато незвичайного у нашому з вами світі створено руками людини. До таких рукотворних витворів, які захоплюють і водночас зачаровують, можна віднести, наприклад, мостові споруди.
Всі вони такі різні: інноваційні та традиційні, короткі і довгі, високі і низькі, звивисті і прямі.

mist1_cikaveМіст через долину річки Тарн, неподалік від містечка Мійо (південна Франція) – це найвищий транспортний міст у світі. Найвища із його опор сягає у висоту аж на 341 метр.

mist2_cikaveМіст Тисячоліття в Гейтсхеде (Велика Британія). Завдяки гідравлічній системі, міст може нахилятися і здатний витримати зіткнення з судном вагою 4000 тонн, що пропливає на швидкості в 4 вузли.
mist3_cikaveВодний міст через Ельбу (Німеччина). 918-метровий Магдебурзький водний міст, вважається водним мостом, який з’єднує внутрішній порт Берліна з портами на Рейні.
mist4_cikaveМіст Сідней Харбор (Австралія). Міст був відкритий 19 березня 1932 після 6 років будівництва.
mist5_cikaveМіст Нанпу (Китай). Розташований у Шанхаї, вважається найдовшим мостом у Китаї.
mist6_cikaveГонконгський міст (Китай). Міст є частиною пропозиції архітекторів по з’єднанню Гонконгу з материковим Китаєм. Для цього необхідно було вирішити проблему: у Гонконгу лівосторонній рух, а в Китаї їздять правою стороною. Знайшлося наступне рішення: дорога плавцем.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *