Сюрприз для “Динамо” від дружин футболістів

Незвичайний подарунок Чемпіонам України з футболу підготували дружини футболістів. Під час святкового концерту на НСК Олімпійський вони презентували відео на пісню, якій судилося стати гімном футбольної команди “Динамо”.
Найвідданіші фанати – це, звісно, близькі та рідні спортсменів, які завжди підтримують команду. Кілька місяців тому дівчата записали пісню, присвячену футбольному клубу “Динамо” (автори – Тамерлан та Олена Омаргалієва).
Своїми враженнями від сюрпризу поділилися динамівці:
fk_dynamoСергій Рибалка (півзахисник ФК “Динамо”): “Для всієї команди і для мене особисто ця пісня стала великим сюрпризом. Я впевнений, що вона гідна стати справжнім гімном “Динамо”. Я б хотів, щоб вона звучала на стадіоні перед нашими іграми та після наших перемог. Можливо, саме так і буде. Нам дуже приємно, що наші дружини завжди підтримують нас, думають про нас, і роблять ось такі подарунки. Спасибі їм велике, ми дуже їх любимо!”
Артем Кравець (нападник ФК “Динамо”): ” Коли я вперше почув цю пісню у мене по шкірі побігли мурашки, а на очах навернулися сльози. Наші дружини провели величезну роботу, їм удалося не лише записати хорошу пісню, а й показати в одному відео найважчі моменти гри, наших уболівальників, тренерів і всю команду. Ми всі одна сім’я, живемо, граємо, переживаємо і радіємо разом. Наші дружини показали, що вони найкращі і саме вони мотивують нас грати і вигравати. Всі наші перемоги ми присвячуємо їм, а вони присвятили нам пісню! ”
Олег Гусєв (півзахисник ФК “Динамо”): “Хочеться сказати велике спасибі нашим дружинам за те, що вони не побоялися перед 50 000 натовпом на стадіоні вийти на сцену і представити пісню і кліп. Це дуже дорогого коштує!”
Воротар ФК “Динамо” Олександр Рибка розповів, що хотів би чути цю пісню не тільки у виконанні дружин, а й уболівальників команди. А півзахисник “Динамо” Денис Гармаш зазначив, що ця пісня стане хорошим стимулом для всієї команди вигравати нові чемпіонати.
У зйомках кліпу брали участь не тільки дружини і подруги динамівців, але й діти футболістів. Симпатично вийшло…

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *