Екс-українка Міла Куніс – висхідна зірка Голлівуду

У сучасному кінематографі все більшої популярності набуває актриса Міла Куніс.
Міла Куніс (повне ім’я Мілена Марківна Куніс) – голлівудська актриса, переїхала в Лос-Анджелес разом з сім’єю з невеликого містечка України Чернівці, коли їй було 8 років.
mila_kunis2Поступово освоївши мову почала звикла до цінностей, характерних для країни, в якій їй належало жити.
У Міли Куніс були проблеми із зором. Через це очі в неї мають різний колір – світло-коричневий і зелений. Щоб не осліпнути, їй зробили операцію.mila_kunis4У дитинстві Міла налавала перевагу олов’яним солдатикам і компанії брата з його друзями, лазанню по деревах.
У 9 років батьки віддали Мілу в дитячу акторську студія, де вона познайомилася з Сьюзен Кертіс, завдяки якій і почала зніматися. Саме з цього періоду і почався шлях Міли у кінематографі.
Незважаючи на те що Міла вже доволі знаменита, визнана найсексуальнішою і бажаною актрисою, у звичайному житті це чарівна, відкрита, щира молода жінка. Має хороше почуття гумору, не боїться сміятися над собою.
У яких фільмах можна побачити актрису Мілу Куніс?mila_kunis10

mila_kunis11Фільми з Мілою Куніс здобули велику кількість шанувальників.
Перші кроки в акторській кар’єрі
1994 рік – “Дні нашого життя” – перша роль у кіно, яка тривала всього 15 секунд. До речі, тоді стався перший поцілунок Міли, як на екрані, так і в житті.
1994-1995 роки – ознаменувалися зйомками в серіалі “Рятувальники Малібу”.mila_kunis5У 1997 році вона знялася у фільмі “Крутий Уокер” із самим Чаком Норрісом.
У 1998 році Міла зіграла супермодель Джію Каранджи в дитинстві в однойменному фільмі “Джіа”. Після зйомок у цій кінокартині і стався прорив Міли як актриси і вона стала справжньою знаменитістю.
З 1998 по 2006 рік Міла знімається в телесеріалі “Шоу 70-х”, який приніс їй багато номінацій і нагород. Тут відбулося знайомство з Ештоном Катчером (з яким вона зараз заручена).mila_kunis13З 1999-2000 рік Міла Куніс озвучує персонаж Мег Гріффін в популярному мультсеріалі “Гріффіни”.
У 2002 році у низькобюджетному сіквелі “Американський психопат” їй дісталася головна роль. Особливого успіху фільм не мав.
У 2008 році Міла знялася в кінокартині “В прольоті”. mila_kunis82009 рік – “Екстракт”. Міла просто чудово зіграла роль красивої дівчини-клептоманки.
2010 рік – “Книга Елая”. Постапокаліптичний драматичний фільм.
У 2010 році Міла Куніс знімається у фільмі “Чорний лебідь”, виконуючи роль другого плану. Саме після цього фільму вона стає впізнаваною. Була номінована на декілька премій, отримала Приз Марчелло Мастроянні “Кращою молодій актрисі” на Венеціанському кінофестивалі. mila_kunis6У 2011 році на екрани виходить комедія “Секс по дружбі”, де Куніс знімається на пару з Джастіном Тімберлейком.
2012 рік – “Третій зайвий” – комедія за участю плюшевого ведмедя.
2013 рік – “Оз: Великий і Жахливий” – фентезі, де Міла зіграла злу відьму Заходу – Теодору.
2013 рік – “Кровні узи” – ремейк французького фільму і екранізація однойменного роману.
2014 – “Сходження Юпітера”. У даній кінокартині Міла буде відігравати головну роль.
Найкращі ролі Міли Куніс – комедійні образи. Вона сама не раз про це говорила, стверджуючи при цьому, що не дуже любить зніматися в драмах.

mila_kunis9

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *