Скільки неписьменних людей у світі?

Не так давно науковці провели цікаве дослідження, в результаті якого визначили, що загальна кількість людей, які не навчені грамоті в усьому світі, становить 16%.
nepysmennyj3Це трохи дивно, адже зараз ХХІ ст., світ вийшов на новий технологічний рівень, а певна частина представників людства, не має навіть найменших навичок читання і письма. Таку заяву зробили фахівці після проведення деяких експериментів і вивчення даних ООН, які стосувалися науки, культури й освіти.
За словами науковців, грамотність у світі зростає, проте надто повільними темпами.Pakistan Literacy Day Медики, до речі, теж провели своє дослідження, в результаті якого вказали, що 781 млн жителів планети не може і не вміє сприймати написаний текст. У них немає навичок написання окремих слів і пропозицій. Західна Азія і Центральна Африка лідирують за найнижчими показниками грамотності. Саме в цих країнах прживає 600 млн людей, які не мають навіть початкової освіти.
Експерти вважають, що відсутність грамотності прямо пов’язане з низьким рівнем соціально-економічного розвитку держав. Однак у цій ситуації є єдиний плюс, який полягає в тому, що загльні пізнання молодого покоління набагато вищі від пізнання більш похилого покоління.KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *