Офіс у вигляді космічного корабля від китайського мультимільйонера

На спорудження нової штаб-квартири, розміром в три футбольні поля, знадобилося аж шість років. Поверхи з’єднані за допомогою 10-метрових металевих елементів. Бізнесмен із мультимільйонними статками витратив рекордну суму, 155 млн дол., щоб побудувати офіс у вигляді космічного корабля “Enterprise”.
43-річний Лю Дехіян – голова найпопулярнішого китайського інтернет-провайдера виявився затятим фанатом “Стартрек”. Новий офіс цілком відображає його захоплення. Об’єкт, завбільшки в три футбольні поля, є гігантською копію корабля “Зоряного шляху”. Будівля стала першою офіційно дозволеною Стартрек-спорудою і з’явилося в китайській провінції Фуцзянь.
Новини про об’єкт з’явилися після того, як один із фанатів “Зоряного шляху” побачив фотографії із супутника в інтернеті. Для пересування між трьома поверхами передбачені 10-метрові металеві трапи. У будівлі також є автоматичні розсувні ворота, встановлені між усіма робочими зонами.
Попередній офіс магната було заповнений фанатською атрибутикою, зокрема фігурками та ігровими автоматами. У ньому навіть був особистий кінотеатр. Статки підприємця, який став одним із піонерів у розвитку китайського інтернет-ринку азартних ігор, перевищує 600 млн дол., додає oops-news.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *