Чому найдостойніші люди обирають самотність?

Кожного дня, спілкуючись із різноманітними людьми, дивуєшся тому, що найдостойніші з них – самотні.
Їх відрізняє харизма, приємна зовнішність, живий аналітичний розум, належне виховання і манери, за якими завжди прихований сильний погляд, у якому ледь проглядається невелика смуток.

samotni_liudyВони шукають “своїх” людей: для спілкування, для компанії і приємного відпочинку, для любові, для відносин і сім’ї.
Вони набагато частіше помиляються, сильніше переносять страждання, рідше йдуть на контакт, важче переживають невдачі. Але кожного разу, згораючи у відносинах дотла, вони відроджуються з попелу, стають значно досконалішими і сильнішими.
І знову, і знову починають все спочатку …samotni_liudy2Вони зневажають стереотипи сучасного суспільства, їм важко, а то й неможливо нав’язати чужу думку. Незалежно від того, чоловік це чи жінка, вони не перестають шукати тієї людини, поряд з якою їм буде тепло і спокійно.
І цей “спокій” базується не на відсутності сварок чи суперечок, адреналіну або крайніх граней емоцій. Цей “спокій” означає, що поруч перебуває людина, яка не зрадить. Людина, якій ти безмежно довіряєш, віриш і в якій упевнений на всі 200%.
Навіть найсильніші люди прагнуть упевненості, що їх хтось та й любить …samotni_liudy3

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *