Історія успіху: британська авіакомпанія Virgin Atlantic Airways

Virgin Atlantic Airways – британська авіакомпанія, яка переважно працює на далекомагістральних маршрутах. Ліцензія, якою володіє компанія, дає їй право експлуатувати літаки на 20 і більше посадочних місць.Airlines_Virgin Atlantic2Компанія була утворена в 1982 році. Її засновниками стали адвокат Рендолф Філдс і колишній пілот. Алан Хеллері. Філдс довго виношував ідею створення авіакомпанії, проте йому була потрібна підтримка знаючої людини, професіонала своєї справи. На допомогу прийшов Хеллері. Крім майстерності та професіоналізму колишнього пілота велику роль у створенні і первісному розвитку авіакомпанії зіграли його друзі, такі ж колишні льотчики.
У 1984 році літак нового авіаперевізника здійснив свій перший рейс і поклав початок грандіозній кар’єрі майбутньої Virgin Atlantic Airways, яка стала приносити прибуток своїм власникам із перших днів свого існування. Щорічно компанія поповнює свій повітряний флот, і вже в 2002 році кількість перевезених пасажирів перевищило 3,5 млн осіб. А У 2006 році ця цифра наблизилася до 5 млн.Airlines_Virgin Atlantic4У 1991 році Virgin Atlantic Airways отримала дозвіл Уряду Великобританії здійснювати свої рейси з аеропорту Хітроу. Більше 70% рейсів стали відправлятися саме з цього пункту призначення, решта – з аеропорту Гатвік.
У 2008 році авіакомпанія значно розширює сферу своєї діяльності і робить спроби використання біопалива на деяких моделях літаків. У цьому ж році були придбані три водневих лімузини.Airlines_Virgin Atlantic5 Флот авіакомпанії складається з найсучасніших авіалайнерів, розрахованих на далекомагістральні рейси, і по праву вважається одним із кращих повітряних парків у світі.
Virgin Atlantic Airways за довгі роки роботи була удостоєна багатьох нагород:
– Краща компанія, яка здійснює рейси в США;
Airlines_Virgin Atlantic6– На думку респондентів газети The Mail у неділю – улюблена авіакомпанія;
– Найкраща авіакомпанія Західної Європи;
– Найкраща трансатлантична компанія;
– Компанія, що володіє найкращим залом очікування в світі.
На борту авіалайнерів пропонується обслуговування у трьох сервісним класах:
– Бізнес-клас (зручні крісла, вбудовані розетки, індивідуальний екран, надання постелі для спання, міні-бар, різноманітне меню);air_Virgin-Upper-Class-Cabin – Преміум-економ (іншими словами – покращений економ-клас, у якому пасажири мають можливість користуватися індивідуальною системою розваг, набором необхідних у польоті речей, отримують безкоштовне харчування);
– Економ-клас (безкоштовне харчування та напої, дорожні набори для кожного пасажира).

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *