“Тримай мене міцно, одною рукою…”

“Тримай мене міцно, одною рукою…” – офіційне відео, та перша спільна робота Христини Соловій зі Святославом Вакарчуком.hrystyna_solovijНа пісню “Тримай” було знято глибоке відео – перша авторська пісня дівчини, продюсером якої став тренер співочого шоу Святослав Вакарчук.
У дебютному кліпі – сюрреалізм, багато книжок, кохання, – усе, що близьке самій Христині.
“Я дуже хочу, щоби правильно прочиталася історія. У нас там аж вісім образів”, – розповіла Соловій і зізналася, що на зйомках було вкрай важко, оскільки це її перший подібний досвід.
До пісні “Тримай” Соловій виконувала тільки народні, лемківські композиції, якими й підкорила глядачів “Голосу країни” та свого наставника Святослава Вакарчука.hrystyna_solovij_i_vakarchuk“Для мене її майбутня кар’єра зв’язана не стільки і не тільки з народною музикою. Якщо в неї будуть сили й наснага, я би хотів, щоби вона дистанціювалася від виключно народної музики й співала свої пісні. У неї вони виходять гарно. Країна має право на те, щоб її знати”, – сказав Святослав.
Зйомки відбулися в старовинному будинку на Подолі. На одну добу київська квартира перетворилася на фентезійний світ, у якому реальність переплелася з фантазіями.

You may also like...

2 Responses

  1. Zaxvatu сказав:

    Слушай и качай тримай мене мцно одною рукою mp3 бесплатно и без регистрации, по прямым ссылкам или оцени тримай мене мцно одною рукою во всех вариантах исполнения.

  2. mp3-vk.ru сказав:

    Тримай мене міцно одною рукою, Так сильно і ніжно вбивай мене! Віддай мені муку своїми руками. Моїми губами лікуй, лікуй себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *