Вірний собака застив на постаменті

Однією з визначних пам’яток міста Тольятті є пам’ятник відданості. Пам’ятник розташований у 21 кварталі на перетині Південного шосе і вулиці Льва Яшина поблизу десятиповерхового будинку № 25. pamjatnyk_virnomu_sobaci_1Скульптура заввишки трохи більше півтора метра встановлена ​​на гранітному постаменті. Скульптор спорудив його так, що водіям, які проїжджають дорогою, здається наче собака повертає голову слідом за ними, наче ще сподіваючись побачити своїх загиблих господарів.
Ця історія трапмлася 20 років тому. Жителі міста помітили, що на узбіччі дороги сидить самотня вівчарка, яка час від часу вибігає на дорогу, протяжно виє на проїжджі автомобілі. Виявилося, що влітку 1995 року саме на цьому місці сталася аварія. У салоні автомобіля була молода пара і їхній пес. Дівчина померла на місці, а хлопець згодом у реанімації. Дивом вижив тільки пес.pamjatnyk_virnomu_sobaci_2Ніхто не знав його клички. Кожного дня жителі міста бачили його на одному й тому ж місці. Люди кілька разів забирали його до себе додому, але пес все одно повертався на шоссе. Городяни прозвали його Вірний, або Костик (пестливе від імені Костянтин, що в перекладі з грецького означає «постійний», «вірний»).
У 2002 році пес помер. Звістка про вірність собаки облетіла все місто. У 2003 році на місці, де собачка терпляче чекала своїх господарів, жителі встановили пам’ятник.pamjatnyk_virnomu_sobaci_3

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *