Гарда – найбільше озеро в Італії

Найбільшим озером Італії є Гарда, розташоване в трьох мальовничих областях: Венето, Ломбардії і Трентіно. За часів античності озеро мало назву «благословенне», оскільки воно знаходиться в дивовижному місці, де поєднується сонячна енергетика південних морів з обволікаючою північною прохолодою.
ozero_Guardo_1Різноманітна архітектура цих місць, чарівні пейзажі суворих скелястих обривів, а зелені виноградники і оливкові дерева не залишали байдужими багатьох знаменитих мандрівників. Гете, Оскар Уайлд, Байрон, Джойс, Кафка та інші присвячували озеру Гарда багато захоплених рядків.

ozero_Guardo_2На сьогодні озеро Гарда є ідеальним місцем для любителів дайвінгу, каное, віндсерфінгу, а також рибалок і спортсменів. Заміські області полюбляють любителі велоспорту, тенісу, гольфу і шанувальники верхової їзди. Розвиненій інфраструктурі озера позаздрять багато готелів Європи.

Курорт славиться своєю гастрономією, а також цілющою дією термальних джерел. Не дивина, що на озері Гарда воліють відпочивати “вершки” суспільства. Оточують озеро виноробні господарства Вальполічелла, Соаве, Бардоліно і Лугано, де завжди запропонують спробувати і купити чудові вина, а також натуральне оливкове масло.ozero_Guardo_3

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *