Як домогтися свого: методи впливу на людей

1. Зацікавте
Кожна людина шукає особисту вигоду. Тому пояснюючи вашу позицію, не забудьте розповісти слухачеві, яку користь у ній він може знайти для себе.2. Шукайте компроміс
Людину не можна просто зазомбувати. Якщо ви хочете вплинути на когось, ви повинні вміти вести переговори і йти на компроміси.
3. Спілкуйтеся
Спілкування – ось основний ключ до впливу. Чим більше ви комунікабельні, тим більша кількість людей буде підтримувати вашу позицію.
4. Будьте натхненником
Щоб переконати в чомусь інших, ви самі повинні випромінювати ентузіазм.
5. Загіпнотизуйте
Загіпнотизуйте співрозмовника. Звісно, не в буквальному сенсі. Зробіть це за допомогою вашої чарівності. Пам’ятайте, що люди зазвичай охоче погоджуються з тими, кого люблять і поважають.
6. Заплатіть
Гроші – відмінний мотиватор. Можливо, це один із найпростіших і найшвидших способів отримати те, що ви хочете. Єдиний мінус – цей спосіб може дорого вам обійтися.
7. Будьте послідовними
Якщо ваша думка змінюється так само швидко, як напрям вітру, ви навряд чи ви зможете когось у чомусь переконати. Будьте послідовними у своїх поглядах.
8. Будьте експертом
Не будьте голослівні. Підтверджуйте вашу думку фактами. Для цього вам потрібні певні знання. Люди охочіше прислухаються до того, хто розбирається в тому, що говорить.
9. Слухайте
Вчіться слухати і чути. Це є важливою складовою ефективного спілкування, яке дуже важливе в умінні впливати на навколишніх.
10. Будьте впевнені
Якщо від вас виходить почуття впевненості в собі і своїх словах, люди обов’язково прислухаються до вас. Якщо ви хочете переконати когось піти вашим шляхом, повірте для початку самі в те, що він правильний.
11. Поважайте інших
Чим більше ви самі поважаєте думки інших людей, тим більше у вас шансів бути почутими.
12. Створіть репутацію
Якщо ви зарекомендуєте себе як розумна, надійна і адекватна людина, то люди будуть більше довіряти вам і почнуть прислухатися до вашої думки.
13. Будьте терпеливі
Спроби переконати інших у своїх поглядах можуть зайняти багато часу, тому ви повинні бути дуже терплячі.
14. Визнайте свої помилки
Якщо ви неправі, визнайте це. Люди будуть сприймати вас як справедливу і чесну людину.
15. Знайте, чого ви хочете
Навіщо вам необхідно вплинути на іншу людину? Яка ваша мета? Щоб когось переконати у чомусь, ви самі повинні чітко розуміти, для чого вам це потрібно. Інакше ваша мова буде неясною і розмитою.
16. Практикуйтеся
Не упускайте шансу застосувати вашу техніку переконання на практиці. Практика допомагає відточити майстерність до досконалості.
17. Досліджуйте
Дослідіть факти, що підтверджують вашу точку зору, якщо хочете втовкмачити її іншим.
18. Будьте позитивні
Будьте життєрадісні і вселяйте в інших надію на краще. Люди завжди з радістю прислухаються до тих, хто позитивний і оптимістичний.
19. Заручіться рекомендаціями
Люди прислухаються до думки один одного. Попросіть кого-небудь замовити за вас слівце і ви побачите, що рівень довіри до вас зросте.
20. Попросіть
Іноді, щоб змусити когось щось зробити для вас, досить просто про це попросити. Будьте ввічливі, не лінуйтеся сказати “будь ласка” і “спасибі” і люди підуть вам назустріч.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *