Дивовижний підвісний міст у Канаді

Підвісний міст Капілано вважається однією з візитівок і найцікавіших пам’яток містечка Ванкувер, що у Канаді. Міст з’єднує два береги глибокого каньйону і дає можливість туристам взяти участь у незвичайному пригоді.
most-kapilano-02

most-kapilano-03

most-kapilano-04Дорога від центру Ванкувера до самого мосту займає всього 15-20 хвилин. Таким чином, відвідати Капілано може будь-хто, тобто усі охочі. Подолавши 137 метрів над ущелиною, глибина якого сягає 70 метрів, туристи потраплять у великий тінистий парк. Там на них очікують захопливі атракціони та незабутні враження.
Сьогодні міст виконує виключно розважальну функцію. Він знаходиться у приватній власності, і з туристів стягується плата за прохід. До неї входить не тільки відвідування моста, але і парку з усією його інфраструктурою. Однак спочатку міст створювався, щоб забезпечити можливість людям, які живуть на західному березі річки, добиратися до лісопилки і затоки.most-kapilano-16

most-kapilano-17Міст Капілано побудовав у 1889 році шотландський інженер Джордж Грант Маккей. Первинна підвісна конструкція складалася з кедрових дощок і натягнутого каната. З тих пір міст неодноразово реконструювали, зміцнювали за допомогою значно міцніших і більш довговічних бетонних основ і сталевих тросів. Тепер це цілком надійна споруда, що не заважає їй розгойдуватися у вітряну погоду під ногами туристів.
Як правило на мосту Капілано ніколи не бракує туристів, завдяки прекрасним видам, доступності та всесвітньій популярності. Однак, перед тим як зробити перший крок над 70-ти метрової безоднею, необхідно добре підготуватися і зібрати всю сміливість і сили в міцний кулак. Після подолання ділянки над річкою, відвідувачі мають можливість прогулятися по містках, розташованим на могутніх кронах дерев, щоб насолодитися і продовжити відчуття задоволення.

most-kapilano-06

most-kapilano-09

most-kapilano-12

За запевненнями інженерів, сучасний міст Капілано здатний витримати до 90 тис. кг. На ньому одночасно можуть перебувати понад тисячу осіб або дев’яносто шість слонів. Вражаючі цифри, які, втім, анітрохи не зменшують гостроти відчуттів під час проходження над каньйоном.
most-kapilano-05

most-kapilano-19

most-kapilano-07Особливо прекрасний висячий міст Капілано в зимову пору року. Саме в цей сезон, весь ліс огортає блискуча біла пелена, тиша, що наповнює ліс, заворожує спокоєм і безтурботністю, а в темний час доби конструкція освітлюється тисячами маленьких вогників, які роблять подорож незабутньою і чарівним моментом у житті!most-kapilano-18

most-kapilano-20

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *