Цікаво: Історія створення легендарного “Lamborghini 350GT”

Мало хто знає, що історія створення супер спорткарів Lamborgini починалася із заводу, який займався виробництвом тракторів. Засновником того заводу був звичайнісінький фермер – Ферруччо Ламборгіні.
lamborghini-FerruccoЦей невеличкий завод приносив Ферруччо немаленькі доходи, і він зміг втілити свою давню мрію – купити автомобіль “Ferrari”.
Однак покупка авто виявилася не досить успішною, оскільки в придбаній моделі “Ferrari 250 GT” були проблеми зі зчепленням і машину доводилося часто ремонтувати. На щастя зчеплення тракторів Ламборгіні і зчеплення “Ferrari 250 GT” виявилося однієї моделі, що дозволяло ремонтувати автомобіль прямо на заводі фермера.
Досконально вивчивши будову автомобіля, Ферруччі зробив візит до Енцо Феррарі, щоб дати слушні поради, як удосконалити агрегату, на що Енцо лише розлютився і відповів образливими словами: «Що ти знаєш? Ти звичайний фермер і нічого не розумієш в дорогих автомобілях. Якщо тобі щось не подобається, то зроби краще!»lamborghini-350-gt-16Для механічного генія та запального італійського характеру Ферручо Ламборгіні така відповідь була не просто образливою, вона ще й прозвучала як своєрідний виклик.
Зібравши мільйон лір із бізнесу, який у нього був, Ламборгіні створив власний автомобіль із двигуном V12. Пізніше він побудував автозавод у містечку Sant’Agata і навіть переманив до себе кількох досвідчених інженерів із “Феррарі”. Незабаром, у 1963-му році, з’явився легендарний “Lamborghini 350GT”, що розвивав швидкість до 150 миль на годину. Як розвивався далі витвір фермера – це вже інша історіяLamborghini_350_GT_004

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *