Топ найнезвичайніших дітей світу

1. Ліззі Кларк (LizzyClark) по праву визнана найгіршою дитиною в світі. Неможливо перечислити все, що вона встигла накоїти в дитинстві. Найстрашніші її «проступки» датовані 1995 роком:
– Ножем висікла напис «Помий мене» на щойно купленому «Кадилаку» своїх батьків;
– Зробила свічку з 5 стодоларових купюр (із маминої сумки);
– Провела 167 міжміських розмов з Білим домом, вимагаючи покликати до телефону дочку Білла Клінтона;
– Влила в спальню батьків кілька сотень літрів води;
– Підірвала унітаз, підклавши під нього пучок петард;
– Улюблені мамині орхідеї знищила газом від запальнички;
– Ножицями відрізала собаці хвіст;
– Осліпила двох котів;
– Журналісту, який приїхав до неї у гості, підклала в кишеню плюшевого ведмедика і кричала, що він хотів вкрасти його у неї.
Батьки ж зізналися, що не могли карати своє дитя лише тому, що вона ще доволі мала (8 років). Напевно, вони не замислювалися, що потім це зробити буде практично неможливо.nezvychni_dity_12. Лу Хао (LuHao) з Китаю – найтовстіша дитина в світі. Коли хлопчик народився, його вага була нормальною (2,6 кг). Але вже через кілька місяців він почав стрімко товстіти. Коли Лу виповнилося 3 роки, його вага становила вже 60 кг!. Цікаво те, що хлопчик не припиняє кричати і плакати, поки йому не дадуть їжі. Батьки маленького товстуна в шоці: вони водили його до лікарів, яким так і не вдалося пояснити, чим викликаний непомірний апетит і зайва вага Хао.nezvychni_dity_23. Джуліано Строе (GiulianoStroe) з Румунії у свої 8 років уже вважається найсильнішою дитиною на планеті. У 2009 році він потрапив до Книги рекордів Гіннесса, після відтискання від підлоги тільки на одних руках із ногами у повітрі. Його батька звинувачують у надмірному тиску на хлопчика, проте той стверджує, що абсолютно не давить на нього. За словами батька, Джуліано займається стільки, скільки сам витримує. Як і всі діти, він любить мультики, ігри і все інше.nezvychni_dity_34. Найменша дитина світу народилася 19 вересня 2004 р. на 26 тижні вагітності. При зрості 24 см дівчинка Румаіса Рахман (RumaisaRahman) важила всього 243 г (менше, ніж напій в алюмінієвій банці). Такі ранні пологи були зумовлені різким зниженням здоров’я матері Румаіси. У неї почався кров’яний тиск, тому довелося народжувати, щоб урятувати хоча б дитину. Дівчинка народилася не одна, а з сестрою. Сестра Хиба важила в 2 рази більше – 570 г.nezvychni_dity_45. Каран Сінгх (KaranSingh)найвища дитина у світі для своїх 2 років. Його висота 130 см, а важить «малюк» – 42 кг. Мама Карана теж найвища, але тільки в Азії. Її зріст становить 2 метри 20 см. Живе ця щаслива сім’я в Індії.nezvychni_dity_56. Джейлі Лінгдо (JerlyLyngdoh) живе в Індії вже 27 років, проте має довсить розвинуту 2-річну дитину, вага 11 кг і зріст 84 см. Її вважають найстарішою дитиною в світі. Єдиний критерій, за яким можна визначити вік Джейли – це зуби. Лікарі, яким його показували батьки, не можуть вилікувати дитину від цієї хвороби. Вони вважають, що вона хвора рідкісним захворюванням «pan-hypopituitarism». Ця хвороба просто не дає людині вирости.nezvychni_dity_67. Оскар Ріглі (ОscarWrigley) вважається найрозумнішою дитиною у свої 2 роки (на момент написання статті йому вже 5 років). Його IQ (коефіцієнт інтелекту) дорівнював 160, як і у Альберта Ейнштейна. Він прекрасно ерудований, знає в сотні разів більше, ніж його однолітки, і його вже прийнято до лав найрозумніших людей планети (оксфордського клубу «Менса»).nezvychni_dity_7

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *