На Евересті в результаті сходу лавини загинули 65 альпіністів

Більше 60 альпіністів отримали поранення
На Евересті в результаті сходу лавини загинули 65 альпіністів, ще понад 1 тис. очікують евакуації в базовому таборі. Про це повідомив у неділю телеканал CNN IBN.
За даними президента Асоціації альпінізму Непалу Анг Черінг, понад 60 людей також отримали поранення і будуть відправлені вниз в першу чергу, 22 з них уже відправлені першим вертольотом, який прибув на місце події.
Лавина обрушилася на Еверест, поховавши частину базового табору альпіністів, які готувалися до сходження біля основної траси на вершину в самий розпал сезону її підкорення. За оцінками міністерства туризму Непалу, з понад 1 тис. альпіністів, які перебували в момент початку землетрусу на Евересті, було приблизно 400 іноземців. Частина з альпіністів вже почала сходження і була захоплена лавинами в таборах, вони перебувають у безпеці, але через пошкодження маршруту не можуть спуститися самостійно і також чекають евакуації.
Нагадаємо, вчора в Непалі стався землетрус магнітудою 7,9, з епіцентром між столицею Катманду і містом Покхара. Він став найпотужнішим у цій країні за останні 80 років. Кількість жертв уже перевищила 1800 осіб.
Джерело: ІТАР-ТАРС.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *