20 законів життя

Хочемо ми цього чи ні, але життя розвивається за своїми законами. І справа кожного з нас – рахуватися з цим чи ні. Але незнання цих законів не звільняє нас від відповідальності за те, що відбувається в нашому житті …

zakon_zhyttia31. Закон пустоти. Все починається з пустоти. Але пустота завжди заповнюється. Щоб у нашому житті щось змінилося або проявилося, потрібно звільнити місце і підготувати грунт, позбутися помилкових переконань і старих звичок.
• Якщо Ви незадоволені тим місцем, яке займаєте, змініть його. Ви – не дерево! Джим Рон
2. Закон шлагбаума. Можливості не даються про запас. Вони з’являються після прийняття внутрішнього рішення. Важливо зважитися перетнути шлагбаум як умовну перешкоду. Сила наміру відкриє шляхи для його реалізації.
• Тобі ніколи не дається бажання без того, щоб не давалися сили його здійснити. Можливо, однак, для цього тобі доведеться потрудитися. Річард Бах
3. Закон нейтралітету. Для того, щоб змінитися і змінити напрямок свого життя, потрібно насамперед зупинитися.
• Бог недарма повелів кожному бути на тому місці, на якому він тепер стоїть. Потрібно тільки добре роздивитися навколо себе. Микола Гоголь
4. Закон розплати. Ми платимо як за дію, так і за бездіяльність – правда, різну ціну. Бездіяльність обходиться дорожче, а уникнення помилок і невдач не робить нас щасливими.
• Якщо Ви затягуєте прийняття рішення, значить, Ви вже прийняли рішення залишити все по-старому.
5. Закон мислення. Думка – матеріальна. Все, що ми думаємо, про що мріємо і чого боїмося, незмінно виявляється в нашій реальності.
• Людина – це те, про що вона думає протягом дня. Емерсон
6. Закон причини і наслідку. Все, що відбувається в нашому житті, є наслідком наших думок і вчинків. І якщо щось йде не так, то причину потрібно шукати не в зовнішньому світі, а насамперед у собі.
• Недалекі люди вірять в удачу, сильні – у причину і наслідок. Емерсон
zakon_zhyttia17. Закон тяжіння. Життя завжди відповідає нам взаємністю і виправдовує наші очікування. Ми отримуємо те, що очікуємо. Думка, яку ми приділяємо свій час, діє як магніт, притягуючи в наше життя відповідні події.
• На що ти розраховуєш, то і знайдеш. Аристотель
8. Закон подібності. Подібне притягує подібне. У нашому житті немає випадковостей і збігів. Ми притягуємо у своє життя те, що відповідає нам, нашим намірам, очікуванням і думкам.
• Будьте уважні до своїх думок – вони початок вчинків. Лао-Цзи
9. Закон дзеркала. Світ навколо нас працює як велике дзеркало. Досить озирнутися і придивитися до того, що відбувається навколо нас, щоб зрозуміти, чого слід начитися і над чим працювати.
• Світ сам по собі не несе ні добра, ні зла. Він байдужий до людини. Все, що відбувається навколо нас – лише віддзеркалення наших власних думок, почуттів і вчинків.
10. Закон сприйняття. Нам не дано знати, що в нашому житті правильно, а що ні, який шлях правильний, а який – ні. І те, наскільки ми здатні довіряти життя, визначає нашу впевненість у завтрашньому дні. Що очікуємо, те й отримуємо. Якщо ми живемо з переконанням, що все на краще, то в результаті так і буде.
• Успіх приходить не від відходу від проблем, а завдяки їх вирішенню. Справи завжди обертаються найкращим чином у тих, хто кожен раз отримує користь з будь сформованої ситуації. Джон Вуд Кемпбелл
11. Закон прохання. Якщо ми нічого не просимо у життя, то нічого й не отримуємо. Просіть, і дасться Вам. Наше прохання притягує відповідну реальність. Правда спочатку доведеться дізнатися свої справжні бажання.
• У центрі Вашого істоти у Вас є відповідь: Ви знаєте, хто Ви і чого хочете. Лао-Цзи
12. Закон обмеженості. Неможливо все передбачити. Кожен з нас бачить і чує те, що здатний побачити, зрозуміти і сприйняти. Наше сприйняття залежить від наших внутрішніх обмежень. При всьому бажанні ми не можемо контролювати все, що відбувається в нашому житті.
• Але варто пам’ятати, що одного разу сталося – це випадковість, двічі – збіг, а тричі – закономірність. І якщо одна і та сама ситуація постійно повторюється, то потрібно зрозуміти, чому вона нас вчить, і засвоїти урок.
13. Закон змін. Неможливо змінити своє життя, нічого не роблячи для цього. Якщо ми хочемо змін, то маємо взяти на себе відповідальність за все, що відбувається в нашому житті і стати зміною, стати господарем своєї долі і вибрати потрібний напрямок.
• Якщо людина не знає, до якої пристані тримає шлях, для неї жоден вітер не буде попутним. Сенекаzakon_zhyttia214. Закон розвитку. Найголовнішими завданнями в нашому житті є ті, вирішення яких ми уникаємо. Але їх все одно доведеться вирішувати. І чим довше ми відкладаємо, тим складніше будуть обставини, в яких нам доведеться приймати рішення.
• Ваші слабкості є Вашими нереалізованими потенційними можливостями. Теун Марез
15. Закон таксі. Якщо маршрут свого життя обираємо не ми, то ми можемо опинитися, де завгодно. І чим довше ми рухаємося чужим шляхом, тим складніше нам повернутися на свій.
• Життя подібне до бігу в собачій упряжці. Якщо ти не ватажок, краєвид ніколи не змінюється. Льюїс Гріззард
16. Закон вибору. Життя, яке ми проживаємо, – це результат нашого усвідомленого або неусвідомленого вибору. Ми постійно робимо вибір. У нас завжди є вибір. І навіть, коли ми нічого не вибираємо, то теж робимо вибір.
• Я завжди можу вибрати, але я повинен знати, що навіть у тому випадку, якщо я нічого не вибираю, я тим самим все-таки вибираю. Жан Поль Сартр
17. Закон рівноваги. Ніхто не любить змін. Бажання змінитися завжди зустрічає опір – старе утримує нас на місці. Важливо знайти спосіб відірватися від минулого – тоді вже нове життя буде підкорятися закону рівноваги.
• Справжні зміни ніколи не є легкими – людина змінюється лише в тих обставинах, коли їй доводиться змінюватися. Теун Марез
18. Закон гармонії. Для повного щастя нам весь час чогось не вистачає. Задовольнятися малим нелегко, але найважче задовольнятися багатьом. Можна придбати весь світ і втратити свою душу. Ми часто шукаємо гармонії зовні, а не всередині. Тоді як усе, потрібне нам для щастя, знаходиться всередині нас. Знайти себе, прийняти і полюбити себе означає знайти гармонію.
• Головне життєве завдання людини – дати життя самому собі, стати тим, чим він є потенційно. Найважливіший плід його зусиль – його власна особистість. Еріх Фромм
19. Закон ланцюгової реакції. Якщо ми не управляємо нашими думками, то вони управляють нами. І легке занепокоєння може швидко перерости в нав’язливу фобію. Важливо навчитися перемикати і направляти потік наших думок.
Звичка смакувати переживання запускає ланцюгову реакцію, яка приваблює в наше життя нові негативні події. Виробивши в собі звичку діяти, а не страждати, ми концентруємося на вирішенні, а не переживанні, припиняючи тим самим ланцюгову реакцію.
• Занадто багато людей думає про захист замість того, щоб думати про можливість. Здається, вони більше бояться життя, ніж смерті. Бенджамін Франклін
20. Закон енергообміну. Чим вищий рівень нашого розвитку, тим більше можливостей нам відкривається, тим більше ми можемо взяти від світу і дати йому. Але важливо встановити справедливий обмін. Якщо віддавати більше, ніж брати, то це порушить наше рівновагу й призведе до емоційного виснаження.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *