Золотий ріг (Zlatni Rat) – найкрасивіший пляж у Хорватії

Золотий ріг (Zlatni Rat) – найкрасивіший пляж у Хорватії. Розташований у Середній Далмації на острові Брач, поблизу містечка Бол. Пляж із золотим піском схожий на ріжок, витягнутий у море на 634 метри. Прославлений пляж рухливий, як рідке золото, постійно змінює свої обриси під впливом вітрів і морських течій то в одну, то в іншу сторону. Завдяки своїй красі і незвичайним контурах став візитною карткою Бола та Хорватії.

golden-beach-001

golden-beach-002

golden-beach-003Пляж Золотий ріг (Zlatni Rat), приваблює туристів з усього світу, які насолоджуються відпочинком, морем і водними видами спорту. Тут пропонують широкий діапазон водних видів спорту, включаючи плавання на гідроциклах, підводне плавання, віндсерфінг парасейлінг, лижіі і т.д.

golden-beach-014

golden-beach-004

golden-beach-007

golden-beach-008Для тих же, хто хоче просто розслабитися і сховатися від палючих променів сонця ідеальним варіантом буде сосновий ліс, який стане прекрасним притулком від спеки.
golden-beach-010

golden-beach-011

golden-beach-015

До острова Брач від Спліта можна добратися на поромі, це займе близько години, але Ви потрапите на північну частину острова, а потрібно ще перетнути весь острів, щоб потрапити на південний берег де знаходиться місто Бол. Це займе ще близько години. Тому з метою економії часу, краще зі Спліта плисти відразу до міста Бол, куди ходять судна на повітряній подушці.
Це місце часто зображають на хорватських сувенірах і листівках.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *