Цікаво: що раніше вважалося непристойним?

● У салонах XIX століття вважалося непристойним, якщо чоловік запрошував танцювати одну даму більше 3 разів. Уже після другого танцю він мав оголосити про заручини.
● У США жінки досі ніколи не «наводять марафет» на людях. Це вважається непристойним, так само як і просто виглядати на людях в дзеркало.
● Рукавички колись були суто домашнім аксесуаром. Незважаючи на те, що рукавичок було безліч (спортивні, бальні, для полювання і спеціальні рукавички для лакеїв), надягали рукавички тільки вдома, оскільки на людях робити це вважалося непристойним.perchatky● У 20-ті роки XX ст. у російських школах вважалося непристойним грамотно писати, оскільки це було не по-пролетарському. За грамотність могли навіть написати донос.
● У Великій Британії вважається непристойним в’язати на людях. Хоча, можна розповідати історії, пов’язані з в’язанням. До речі, останнім часом в’язанням у Британії захоплюються чоловіки. В’язання стало третьою після футболу і політики темою для обговорення в барах і пабах.
● У Болгарії доволі довго непристойним для чоловіків вважалося випивати менше півтора літрів вина на день. Вино в Болгарії коштує копійки, так що помірне його вживання довгий час вважалося ознакою негостинний.allfons.ru-10940● Під час японської чайної церемонії вважається непристойним сидіти, схрестивши ноги. Витягати ноги в сторону сусіда – це верх розбещеності. Тому учасники церемонії сидять на власних п’ятах.
● Що стосується Росії, то на межі XIX-XX ст. вважалося абсолютно непристойним купувати під дачу (це поняття існувало вже тоді) ділянки площею менше 10-12 «соток».
● За правилами хорошого тону, які діяли в російських боярських садибах, у всіх випадках життя, розмовляючи з ким-небудь, вважалося непристойним ставати до цієї людини впівоберта. Особу, яка входила у вітальню, не можна було пильно оглядати з голови до ніг, оскільки це могло поставити скромну людину, особливо жінку, в найнезручніше становище і позбавити її всякого самовладання.
● У Таїланді вважається непристойним доторкатися до голови співрозмовника і поплескувати його по плечу. Це вважається ніжностями, а публічний прояв ніжностей у Таїланді – неприпустимий.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *