Аогасіма (Aogashima) – вулканічний острів, на якому живуть люди

Аогасіма (Aogashima) – вулканічний острів на якому живуть люди, острів у Філіппінському морі, що підкоряється префектурі Токіо, Японія. Це найпівденніший і найбільш ізольований населений острів архіпелагу Іцу. На острові знаходиться однойменна село Аогасіма, що є самим найменш населеним муніципалітетом в країні.

aogashima-002

aogashima-003Вулканічний острів Аогасіма 3,5 кілометра в довжину і 2,5 кілометра завширшки.
Клімат вулканічного острова Аогасіма теплий і м’який, це субтропічний рай із помірним вологим кліматом і теплими водами течії Куросіо. Утворився острів у результаті вивержень мінімум чотирьох вулканів, але як давно живуть тут люди не відомо. Поселення оточене безліччю круч із вулканічної магми.
aogashima-004

aogashima-006

aogashima-007Місцеві жителі, живуть тут, ризикуючи в будь-яку хвилину опинитися під смертоносною лавою – вулкан активний! Але навіть без великих «пустощів» вулкана, час від часу хтось з остров’ян гине (гаряча вода біля узбережжя, викиди пари, лава …). Однак, люди не збираються міняти свій рідний дім на щось інше. Загалом населення острова нараховує близько 210 осіб.
Навіть віддаленість острова Аогасіма (Aogashima), не заважає паломництву туристів. Багато бажають побувати поруч із функціонуючим вулканом. Піднявшись на вершину Отунбу, можна помилуватися видом на море.
aogashima-009

aogashima-012

aogashima-014Але прогулянки по острову і фотографування поблизу кратерів не єдине заняття, на яке можна витратити час. У центральній частині острова є геотермальна сауна. Сидиш собі, паришся і думаєш про те, що температуру тобі робить сам вулкан. Також туристам пропонують приготувати собі вечерю на вулканічному жару.
Вулкан на острові Аогасіма належить до категорії «С» діючих вулканів (за даними Японського метеорологічного агенства). Останнє виверження спостерігалося приблизно в 1781-1785 рр.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *