Маршрути для ранкових пробіжок у Києві

Найкращі маршрути для ранкових пробіжок у Києві:
10. Парк Бабин Яр на Дорогожичах
Доволі великий парк – є, де розігнатися. Правда, майже скрізь замість асфальту в парку покладені плити, через що бігати не завжди зручно. Альтернативою може бути Сирецький парк або парк «Дубки». Хоча другий варіант швидше не парк, а ліс, з усіма плюсами і мінусами.

probizhka9. Стадіон «Спартак»
Арена на Куренівці є просто порятунком для охочих побігати в своєму районі. Стадіон оснащений прогумованими біговими доріжками. Мінусом є мала кількість зелених насаджень.
8. Солом’янський парк
На жаль, поблизу немає метро, тому цей маршрут тільки для тих, хто живе поблизу. У парку зручні звивисті стежки і нерівний ландштафт, що збільшує навантаження на ноги. Для серйозних навантажень є сходи, яку також можна використовувати в своєму маршруті. Поблизу є кілька стадіонів, а поруч із Солом’янської площею ще є невеличкий сквер, для пробіжки на 10-20 хв його буде достатньо.
7. Набережна Вербного озера
Для жителів Оболоні набережна є основним місцем для бігу. Бажано вибрати маршрут з іншого боку від Московського проспекту, а час для занять спорту – ранок або пізній вечір. Непоганою альтернативою Вербному озеру є Оболонська набережна.
6. Русанівський канал
Це живописне місце для ранкової пробіжки знаходиться неподалік від метро Лівобережна. У вихідні там завжди людно, тому краще бігати рано вранці, пізно ввечері або в будні дні. Зате пробіжка проходитиме біля води, а після занять спортом можна відпочити і погодувати качок, які живуть близько містка біля вулиці Флоренції. Бігати можна як дорогою паралельно до каналу, так і бульваром, який розділяє штучний острівець.running+couple+city+limits 5. Стежка здоров’я
Історичне місце в Києві, яке давно вже використовують для фітнес-навантажень. Маршрут починається в Парку партизанської слави на Червоному хуторі. Стежка добре втрамбована і тягнеться через увесь парк. Закінчується маршрут у лісі. Любителі тривалих пробіжок можуть влаштувати марафон аж до Броварів. Мінусом маршруту є три дороги, які перетинають маршрут: одна автомобільна і дві – залізничні. Тому слід бути обережними.
4. Національний Ботанічний сад
Старий київський парк (заснований у 1918 році ) зустріне любителів бігу величезною територією, масивними деревами і нерівним рельєфом. За бажання, в парку можна знайти маршрут для будь-якого навантаження. Ботанічний сад відкритий з вересня по квітень з 8:00 до темряви, а в літній час – з 8:30 до 21:00. Вартість вхідного квитка 5 грн.
3. Паркова алея
Дуже хороший варіант для пробіжки в центрі. Маршрут можна прокласти вниз зеленою зоною на схилі Дніпра з видами на річку і лівий берег Києва. Не випадково Київський марафон розширив свою дистанцію саме за цим маршрутом: окрім традиційного Хрещатика включив ще 5 км «Паркового забігу» до Аскольдової могили.
2. Парк ім. Тараса Шевченка
Розташований у самому центрі міста і є одним із найбільш доглянутих парків Києва. Зручне розташування, хоча має і свої мінуси: ввечері в парку пробігтися буде досить важко, оскільки тут збирається чимало народу, особливо студентів. Парк не дуже великий, тому, щоб маршрут був більше 2-3 км, доведеться робити кілька кіл.
1. Маріїнський парк
Доглянутість парку, його місце розташування в центрі, невелика кількість машин зробили це місце одним із найулюбленіших для киян. Якщо набридне бігати парком, то можна спуститися до стадіону «Динамо» або побігти в інший бік – у парк Слави.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *