Чорногорські монастирі зберігають унікальні релікти православ’я

Хоча паломництво по святих місцях Чорногорії розвивається всього лише останні пару років, потенціал у країни для розвитку такого виду туризму доволі величезний. На території Чорногорії налічується близько 700 найважливіших для православної церкви релігійних об’єктів.

cetinjski-manastir-miras-dedeic-1345450410-71878Численні чорногорські монастирі зберігають унікальні святині православ’я. Наприклад, у монастирі Косієрево зберігаються мощі апостола Луки, в монастирі Морача – мощі святого Харлампія, а в монастирі Цетіньє – мощі Івана Хрестителя і частина хреста, на якому було розіп’ято Ісуса. У монастир Савіна з усього світу з’їжджаються паломники, щоб побачити чудотворну ікону Богоматері. І це далеко не всі скарби, що зберігаються на землі Монтенегро.
ostrov-svjatogo-georgija1У Чорногорії налічується 59 монастирів. Найвідомішим монастирем країни “чорних гір” і місцем паломництва вірних з усього світу є Острог або Острозький монастир. Сюди особливо часто приїжджають бездітні пари. Ефект від відвідування монастиря та спеціального обряду звернення до Василя Острозького донині приголомшує як звичайних пересічних людей, так і науковців.Острозький монастир у ЧорногоріїНа монастирській землі є гостинний двір, де може одночасно розміститися близько сотні паломників. Також на нічліг і постій приймають паломників монастирі Чорногорії в Мораче і Пиві, Храм Св. Ніколи (Котор), Обитель Святої Трійці (Плевля), Собор Христового Воскресіння (Подгоріца), монастир Савіна (Герцег-Нові). chornogoria_monastyr_Podgoryca

chornogoria_monastyr

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *