Чорногорія релігійна: цікаві факти

На невеликій території розташовано 59 монастирів Чорногорії.
Чорногорія – єдина в світі країна, в якій є унікальні двоалтарні храми, в яких можуть проводитися як католицькі, так і православні служби. До наших днів збереглося лише кілька таких храмів у районі Сутоморе.

У монастирі в Цетіньє зберігається дві найважливіші православні святині в регіоні: частина Животворящого Хреста, на якому розіп’яли Ісуса, а також десниця (права рука) Іоанна Хрестителя.tsetinskiy_monastyir

tsetinskiy_monastyir_svyataya_desnica_ioanna_krestitelya Церква Святого Іллі, розташована над містечком Нивиці вважається найбільш високогірною на Балканах.
У Перасте розташований храм Святого Миколая, дзвіниця якої визнана найвищою на всьому Балканському півострові – її висота сягає 55 метрів.Перасте_храм_Святого_МиколаяВідомо, що в місті Свац, що розташоване на березі Шацького озера (відоме в середні століття під назвою Шас), було розташоване 365 церков.
Православний Острозький монастир у Чорногорії – одна з небагатьох релігійних святинь, до яких з’їжджаються не тільки православні християни, а й також католики і навіть мусульмани.Острозький монастир у Чорногорії

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *