Кілька цікавих фактів про міста Чорногорії

Чорногорія – унікальна країна у багатьох відношеннях. До багатьох місцевих визначних пам’ятках застосовні прикметники «самий», наприклад, найглибший каньйон або найвищий міст, а багато місцеві особливості настільки унікальні, що незмінно викликають подив.

Місто Котор цілком занесене до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО.
Найвужча вулиця у всій країні розташована в містечку Которі. Вона називається «Дозвольте пройти», що цілком виправдано: тут ледве можуть розминутися двоє людей.

chornogoria_vuzka_vulychka Найкоротша вулиця знаходиться в Подгориці – її довжина всього 30 метрів, і на цій вуличці стоїть лише один єдиний будинок.
На острові Ада Бояна, який розташований біля Улциня, розташований цілий нудистський готельний комплекс, а також найбільший нудистський пляж у Європі. chornogoria_Ada Bojana_nudy_pliazhОстрів-готель Святий Стефан є єдиним в Європі такого роду готелем. Тут заборонено змінювати зовнішній вигляд будівель і всі вони мають такий вигляд, як і 300 років тому. OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ містечку Зеленіка, що на березі Бока-Которської затоки, було побудовано перший на всьому Адріатичному узбережжі готель.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *