Визначні та цікаві пам’ятки Мюнхена

Місто Мюнхен, що в перекладі з давньоверхньонімецького означає «у ченців», є столицею Баварії, а також третім за величиною містом у Німеччині. З першого візиту в це місто назавжди можна закохатися в його пивоварні традиції, які можна спостерігати на щорічному фестивалі Октоберфест – відомому святі пива, кренделів і смажених курочок.

Munchen_Проте сучасний Мюнхен – це не тільки зосередження численних культурних цінностей, місто є великим промисловим і дослідницьким центром і вважається IT-столицею Німеччини.
Як і в багатьох інших великих містах країни, у центрі Мюнхена красується Ратуша. Якщо бути точнішим, навіть дві – Стара і Нова Ратуші. Перед ними розстеляється величезна площа, навколо якої розташовуються незвичайні будови минулих століть. Munchen_Neues_RathausОсобливо цікаве Старе місто, в якому можна відшукати велику кількість надзвичайно красивих церков, а також Собор святої Богородиці.
До слова, церкви це саме те, на що варто подивитися в Мюнхені. Собор святої Богородиці має висоту 99 метрів і вважається символом міста. Церква була побудована ще в XV ст., а легенди свідчать, що відбиток ноги на її вході залишив сам диявол.Munchen_Собор святої БогородиціІншою важливою пам’яткою Мюнхена є найстарша церква міста – Церква Святого Петра. Будова звели в XII столітті, але через два століття пожежа зруйнував частину будівлі. Після швидкого відновлення церква знову постала городянам, але вже в готичному, а не в романському стилі.pfarrkirche_sankt_peterМузеї Мюнхена – пам’ятка збирається століттями
Велика частина музеїв Мюнхена створювалася століттями, поступово наповнюючи свої колекції найбільшими витворами людства. Особливу увагу гості міста «у ченців» повинні приділити пінакотеці і гліптотеці, які створив Людовик I Баварський. Стара пінакотека є найбільш відвідуваним музеєм Мюнхена і містить понад 9.000 картин 1.400 художників.rubenssaal_publikumУ числі представлених шедеврів є творіння Леонардо да Вінчі «Мадонна з немовлям» і «Битва Олександра Македонського з Дарієм» Альбрехта Альтдорфера. Нова пінакотека також багата на всесвітньо відомі шедеври. Серед 550 картин і 50 скульптур можна відшукати «Соняшники» Ван Гога, «Втеча Медеї» Фейєрбаха, а також «Сніданок на траві» Мане.
Інші місця, які варто відвідати в Мюнхені
Туристам варто неодмінно «заглянути» в Англійський парк, який вважається одним із найбільших міських парків у світі. Не варто також упускати можливість помилуватися будівлею Державного театру, яке було побудовано ще при імператорі Максиміліані і відвідати Олімпійський парк, побудований до Олімпійських ігор 1972 року. Особливо сильно вражає вежа висотою 290 метрів, водний стадіон, а також ресторан, що обертається на вежі.Munchen_Olimpijsky_Park

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *