Бруклінський міст, США

Бруклінський міст – найвідоміший міст Нью-Йорка і один із найстаріших діючих мостів у США. Його було побудовано в 1883 році і до 1903 року залишався найдовшим підвісним мостом у світі.

Довжина моста – 1825 метрів (а його найбільшого прольоту – 486 метрів), ширина – 26 метрів, а максимальна висота над водами Іст-Рівер – 41 метр. Дорожнє полотно моста утримують чотири троси (кабелі) діаметром близько 40 сантиметрів, причому кожен із них складається з 5 434 сталевих жил. Ці несучі троси спираються на два побудовані у готичному стилі пілони, що піднімаються над водою на 84 метри.
Незважаючи на свій більш ніж поважний вік, Бруклінський міст і сьогодні залишається однією з найважливіших транспортних артерій Нью-Йорка.
Історія. У середині XIX ст. назріла необхідність будівництва моста, який з’єднав би швидко зростаючий Нью-Йорк (який тоді цілком був розташований на острові Манхеттен) і відділений від нього протокою Іст-Рівер місто Бруклін.
brooklyn_bridge_trafficУ 1855 році інженер Джон Роблінг запропонував міській владі проект підвісного моста, який після довгих суперечок і обговорень було затверджено лише в червні 1869 р. Незабаром під час обстеження місця майбутнього будівництва Джон Роблінг отримав важку травму і помер. Керівництво спорудженням мосту перейшло до його сина, Вашингтона Роблінга.
3 січня 1870 р. почалися роботи з будівництва моста. На дно протоки опустили величезні герметичні циліндри – кесони. З них відкачали воду, вичерпали мул і приступили до зведення опор. У кесонах люди страждали від декомпресивної хвороби, пожеж і вибухів, двадцять осіб загинуло і кілька отримали важкі травми, у тому числі й Вашингтон Роблінг. Тепер будівництвом командувала його дружина, Емілі. Вона не лише щодня передавала вказівки паралізованого чоловіка працівникам, а й вивчила вищу математику, опір матеріалів та інші інженерні дисципліни, необхідні для контролю над будівництвом.
brooklyn_bridge_ca1890Будівництво мосту було завершено в 1883 році і 24 травня його було урочисто відкрито, причому першою пройшла по ньому Емілі Роблінг. Грандіозне споруда отримала назву “Міст Нью-Йорка і Брукліна” і лише пізніше було перейменовано на звичне сьогодні “Бруклінський міст”.
Спочатку на новому мосту були передбачені дві залізничні колії (для поїздів метро), чотири смуги для кінних екіпажів (що стали незабаром автомобільними) і піднесена над основним полотном мосту пішохідна доріжка. Пізніше мостом ходили також трамваї. У п’ятдесятих роках XX ст. було проведено реконструкцію, рух рейкового транспорту було припинено, натомість кількість автомобільних смуг збільшилася до шести. brooklyn_bridge_skylineЗараз рух по Бруклінському мосту дозволено для легкових автомобілів, пішоходів і велосипедистів.
У травні 1983 р. Нью-Йорк із розмахом відсвяткував сторіччя знаменитого моста. У ювілейних урочистостях брав участь Президент США Рональд Рейган.
У наші дні Бруклінський міст – одна з найбільш упізнаваних пам’яток Нью-Йорка, популярна як у жителів міста, так і у численних туристів.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *