«Мама моя, не плач» – патріотична пісня «афробандерівця» Прикарпаття

«Афробандерівець» із Прикарпаття розірвав мережу патріотичним віршем для українських вояків: «Мама моя, не плач»
Популярності набирає відео, на якому африканець з Івано-Франківська Фелікс Озон виконує свою власну україномовну пісню «Мама моя, не плач».

Композицію він присвятив воїнам, які стали на захист своєї рідної української землі.
27-мірічній Фелікс Озон зізнається: раніше він ніколи не писав віршів. На лірику його надихнули останні події в Україні. Тому і присвятив свою першу пісню тим, хто віддав життя за неї.
«Я писав те, що відчуваю. У цьому вірші виклав всі свої емоції», – розповідає новоспечений африканець Прикарпаття.
«Навіть у деяких Українців немає такого патріотизму, як у Фелікса», – зазначають франківці.
Вісім років тому Фелікс приїхав до Івано-Франківська з далекої Нігерії. За цей час вивчив українську й отримав професію хірурга. А ще знайшов багато друзів. Тепер Україну він називає другою Батьківщиною, а себе – «афробандерівцем». І як кожен Українець вірить у перемогу.
«Я відчуваю себе Українцем і кожен день мені боляче за те, що відбувається в Україні. Я хочу бачити цю країну сильною, вільною і прогресивною», – говорить Фелікс Озон.
Інколи задумаєшся, хто є нашими справжніми братами – ті, хто любить і шанує нашу націю і нашу країну, в якій довелося опинитися, чи й жити, чи той хто називає себе «старшим братом», а сам віроломно з автоматом у руках «примушує» до любові…

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *