Магдебурзький міст у Німеччині – єдиний такий у своєму роді

Туристів у Європі можуть здивувати не тільки стародавні замки і фортеці, а й сучасна інженерна архітектура, така як, наприклад, Магдебурзький міст у Німеччині. Це водна переправа через річку Ельбу довжиною близько 900 метрів, шириною 34 і глибиною близько 4-х метрів, що діє з 2003 року.

vid_na_most

vid_na_most_gruzovoe_sudnoВона з’єднує два судноплавних канали – Ельба-Хафер і Середньонімецький, які проходять у напрямку густонаселеної і перевантаженої промисловістю долини Рура.
З історії створення …
Об’єднання каналів німці задумали задовго до того, як ці плани втілилися в реальність. Уперше пропозицію про будівництво переправи було висловлено в 1877 році, а розпочали спорудження вузла для підйому суден лише в 1919-му, коли необхідно було відновлювати народне господарство країни, підірване Першою світовою війною.
Майже 20 років тривали підготовчі роботи, і в 1938-му році, коли вже закінчувалося будівництво суднопідіймача Ротензее і потужних биків, які повинні були підтримувати жолоб, будівництво зупинилося. У цей момент Німеччина вступила в Другу світову війну.
vid_s_reki

vid_na_most_sudnoУ повоєнні роки Магдебург опинився на території НДР, і уряд республіки не став добудовувати цю дорогу і трудомістку споруду. Роботи з будівництва Магдебурзького водного моста продовжилися тільки через сім років після об’єднання Німеччини, з 1997 року, і тривали шість років – до жовтня 2003-го.
Обійшлося це задоволення німцям приблизно в 500 млн євро, на нього витратили 24 тис. тонн сталевих конструкцій і 68 тис. кубометрів бетону. Такі витрати виправдовуються скороченням шляху вантажних і пасажирських кораблів від Берліна до Ганновера та інших портів Рейну на 12 км, які раніше робили гак через Ельбу і два шлюзи. Адже раніше в літній період, коли рівень Ельби значно знижувався, баржі не могли по ній пройти. Тепер цю проблему вирішено.
Велика частина споруди прокладена над сушею (690 м), а над водою тільки 228 м. За рік через нього може пройти близько 1300 тонн різних вантажів, що на 50% більше, ніж до появи переправи.
Чому варто побувати на Магдебурзькому водному мосту?
Хіба не цікаво пройтися або проплисти найбільшою європейською водною переправою? По каналу постійно рухаються вантажні та прогулянкові судна, баржі та яхти, а по пішохідній частині прогулюються туристи, насолоджуючись чудовими видами.
Пішоходи та велосипедисти можуть потрапити на міст у будь-який час. Поруч є автомобільна стоянка і музей, де можна ознайомитися з історією будівництва цього величезного водного перехрестя, аналогів якому немає більше в жодній країні.vid_na_most_s_sushi

vid_na_most_peshehodnaya_dorozhkaЯк дістатися:
За годину-півтори швидкої ходьби сюди можна добратися від центральної частини Магдебурга. Але набагато приємніше зробити цю подорож на взятому в оренду велосипеді, що набагато скоротить і полегшить дорогу. Для любителів водних прогулянок організовуються маршрути з Магдебурга і назад через переправу і суднопідіймачі.
Найближчий до мосту селище по правому березі Ельби називається Хоенварте.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *